Logowanie do systemu zakupów hurtowych
OnnShop

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste
Sekcje

Punkty sprzedaży Onninen w Polsce

Kliknij w punkt na mapie i przejdź na kartę oddziału
Aby przyjść na kartę danego oddziału wybierz go z listy pod mapą
Warszawa Wesoła
ul. Jeździecka 3
22 760 69 53
WarszawaWesola@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Lublin
ul. Mełgiewska 30G
81 745 17 11
Lublin@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Magazyn Centralny - Teolin
Teolin 18B, gm. Nowosolna
42 676 88 01
Teolin@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Bydgoszcz
ul. Przemysłowa 8
52 349 06 84
Bydgoszcz@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Warszawa Nakielska
ul. Nakielska 3
22 632 13 57
WarszawaNakielska@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Piaseczno
ul. Puławska 38
22 737 05 93
Piaseczno@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Grodzisk Mazowiecki
ul. Żyrardowska 29
22 724 17 46
Grodzisk@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Łódź
ul. Brukowa 11
42 640 75 51
Lodz@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Poznań
ul. Kamiennogórska 22
61 894 11 00
Poznan@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Leszno
ul. Obrońców Lwowa 19
65 529 72 62
Leszno@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Gorzów Wielkopolski
ul. Małorolnych 38
95 725 87 00
Gorzow@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Zielona Góra
ul. Osadnicza 28
68 329 60 00
ZielonaGora@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Radom
ul. Maratońska 67A
48 365 55 47
Radom@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Częstochowa
ul. Bór 71/75
34 371 25 30
Czestochowa@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Warszawa Emaliowa
ul. Emaliowa 28
22 567 90 30
WarszawaEmaliowa@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Białystok
ul. Elewatorska 58
85 661 02 33
Bialystok@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Szczecin
ul. Pomorska 66
91 432 66 50
Szczecin@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Koszalin
ul. Szczecińska 61
94 347 69 20
Koszalin@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Gdynia
ul. Hutnicza 49
58 660 75 80
Gdynia@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Toruń
ul. Polna 129
56 619 33 00
Torun@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Olsztyn
ul. Towarowa 15
89 532 96 80
Olsztyn@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Kielce
ul. Batalionów Chłopskich 71
41 335 01 10
Kielce@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Opole
ul. Zielonogórska 4
77 402 92 80
Opole@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Wrocław Kobierzycka
ul. Kobierzycka 18
71 783 31 11
WroclawKobierzycka@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Wałbrzych
ul. Wrocławska 113
74 886 83 70
Walbrzych@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Wrocław Długosza
ul. Jana Długosza 60
71 388 21 40
WroclawDlugosza@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Gliwice
ul. Dojazdowa 11
32 233 01 93
Gliwice@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Kraków
ul. Sikorki 35
12 680 27 00
Krakow@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Rzeszów
ul. Przemysłowa 3
17 865 56 60
Rzeszow@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Katowice
ul. Roździeńskiego 188A
32 609 10 50
Katowice@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Gdańsk
Trakt Św. Wojciecha 3/11
58 320 62 00
Gdansk@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Warszawa Zabłocka
ul. Zabłocka 9
22 519 40 10
WarszawaZablocka@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:30
Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 39
75 752 30 21
JeleniaGora@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Tarnów
ul. Jana Kochanowskiego 41
14 629 61 40
Tarnow@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
E-commerce
ul. Mełgiewska 30G
22 567 90 90
OnnShop@onninen.pl
Godz. otwarcia: 8:00 - 16:00
Punkt Sprzedaży
Teolin 18B, gm. Nowosolna
42 671 85 26
PsTeolin@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
33 816 40 40
BielskoBiala@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Włocławek
ul. Kruszyńska 35
54 234 89 02
Wloclawek@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Piła
ul. Kossaka 101
67 212 00 24
Pila@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Rybnik
ul. Prosta 135C/1
32 423 21 11
Rybnik@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00
Kalisz
ul. Wrocławska 48/1
62 768 73 57
Kalisz@onninen.pl
Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00

 

 

miejscowość godz. otw. kod adres telefon (+48) e-mail
Region Północno-Zachodni
Szczecin 7 - 16 70-812 ul. Pomorska 66 91 432 66 50 Szczecin@onninen.pl
Koszalin 7 - 16 75-137 ul. Szczecińska 61 94 347 69 20 Koszalin@onninen.pl
Gorzów Wlkp. 7 - 16 66-400 ul. Małorolnych 38 (nowy adres) 95 725 87 00 Gorzow@onninen.pl
Piła 7 - 16 64-920 ul. Kossaka 101 67 212 00 24 Pila@onninen.pl
Poznań 7 - 16 60-179 ul. Kamiennogórska 22 61 894 11 00 Poznan@onninen.pl
Zielona Góra 7 - 16 65-785 ul. Osadnicza 28 68 329 60 00 ZielonaGora@onninen.pl
Kalisz 7 - 16 62-800 ul. Wrocławska 48 62 768 73 57 Kalisz@onninen.pl
Region Północny
Gdynia 7 - 16 81-061 ul. Hutnicza 49 58 660 75 80 Gdynia@onninen.pl
Gdańsk 7 - 16 80-044 Trakt Św. Wojciecha 3/11 58 320 62 00 Gdansk@onninen.pl
Olsztyn 7 - 16 10-416 ul. Towarowa 15 89 532 96 80 Olsztyn@onninen.pl
Bydgoszcz 7 - 16 85-758 ul. Przemysłowa 8 52 349 06 84 Bydgoszcz@onninen.pl
Toruń 7 - 16 87-100 ul. Polna 129 56 619 33 00 Torun@onninen.pl
Włocławek 7 - 16 87-800 ul. Kruszyńska 35 54 234 89 02 Wloclawek@onninen.pl
Region Zachodni
Wrocław 7 - 16 52-315 ul. Kobierzycka 18 71 783 31 11 WroclawKobierzycka@onninen.pl
Wrocław 7 - 16 51-162 ul. Jana Długosza 60 71 388 21 40 WroclawDlugosza@onninen.pl
Jelenia Góra 7 - 16 58-500 ul. Wincentego Pola 39 75 752 30 21 JeleniaGora@onninen.pl
Wałbrzych 7 - 16 58-306 ul. Wrocławska 113 74 886 83 70 Walbrzych@onninen.pl
Leszno 7 - 16 64-100 ul. Obrońców Lwowa 19 65 529 72 62 Leszno@onninen.pl
Opole 7 - 16 45-323 ul. Zielonogórska 4 77 402 92 80 Opole@onninen.pl
Region Centralny
Warszawa 7 - 16 01-106 ul. Nakielska 3 22 632 13 57 WarszawaNakielska@onninen.pl
Warszawa 7 - 16 02-295 ul. Emaliowa 28 22 567 90 30 WarszawaEmaliowa@onninen.pl
Warszawa 7 - 1630 03-185 ul. Zabłocka 9 22 519 40 10 WarszawaZablocka@onninen.pl
Warszawa (Wesoła) 7 - 16 05-077 ul. Jeździecka 3 22 760 69 53 WarszawaWesola@onninen.pl​
Białystok 7 - 16 15-620 ul. Elewatorska 58 85 661 02 33 Bialystok@onninen.pl
Grodzisk Maz. 7 - 16 05-825 ul. Żyrardowska 29 22 724 17 46 Grodzisk@onninen.pl
Piaseczno 7 - 16 05-500 ul. Puławska 38 22 737 05 93 Piaseczno@onninen.pl
Region Wschodni
Radom 7 - 16 26-612 ul. Maratońska 67A 48 365 55 47 Radom@onninen.pl
Łódź 7 - 16 91-341 ul. Brukowa 11 42 640 75 51 Lodz@onninen.pl
Kielce 7 - 16 25-671 ul. Batalionów Chłopskich 71 41 335 01 10 Kielce@onninen.pl
Lublin 7 - 16 20-234 ul. Mełgiewska 30G 81 745 17 11 Lublin@onninen.pl
Region Południowy
Częstochowa 7 - 16 42-200 ul. Bór 71/75 34 371 25 30 Czestochowa@onninen.pl
Gliwice 7 - 16 44-100 ul. Dojazdowa 11 32 233 01 94 Gliwice@onninen.pl
Katowice 7 - 16 40-203 Al. Roździeńskiego 188A 32 609 10 50 Katowice@onninen.pl
Rybnik 7 - 16 44-203 ul. Prosta 135C/1 32 423 21 11 Rybnik@onninen.pl
Kraków 7 - 16 31-589 ul. Sikorki 35, 12 680 27 00 Krakow@onninen.pl
Tarnów 7 - 16 33-100​ ul. J. Kochanowskiego 41 14 629 61 40​ Tarnow@onninen.pl​
Bielsko-Biała 7 - 16 43-300 ul. Legionów 26/28 33 816 40 40 BielskoBiala@onninen.pl
Rzeszów 7 - 16 35-105 ul. Przemysłowa 3 17 865 56 60 Rzeszow@onninen.pl
Centrun dystrybucyjne
Magazyn centralny 7 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 88 01 Teolin@onninen.pl
Działy Centralnego Biura Obsługi Klienta
Punkt Sprzedaży Teolin 7 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 671 85 26 PsTeolin@onninen.pl
Dział E-commerce Lublin 8 - 16 20-234 ul. Mełgiewska 30G 22 567 90 90 OnnShop@onninen.pl
Sekretariat 8 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 22 567 90 00 Info@onninen.pl
Księgowość 8 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 89 39 Ksiegowosc.Naleznosci@onninen.pl
Magazyn Dystrybucji (DIY) 05-850 ul. Kazimierza Kamińskiego 12a 22 722 18 10 Ożarów Mazowiecki
Zostań Klientem Onninen
40 oddziałów, 300 handlowców
Wygodny Internetowy System Zamówień
Dostawa w 24h transportem Onninen oraz spedycją
Nasze magazyny

ok, zamknij

Strona internetowa OnnShop korzysta z plików cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania strony do indywidualnych potrzeb swoich użytkowników. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies - instrukcja dla najpopularniejszych przeglądarek: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari. Korzystanie z serwisu OnnShop bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies.