Promocja marki w grupie branżowej Świat Instalacji - konkurs i live streaming

Dodano: 2021 1 22, Fri


Projekty
eCom
Instalator
Przemysł
Infrastruktura
Budownictwo
Podhurt
Marka

Oferujemy promocję marki w grupie branżowej Świat Instalacji. Grupa dyskusyjna służy wymianie informacji, newsów, ciekawostek, wydarzeń branżowych, a przede wszystkim buduje relacje w środowisku instalatorów - elektryków, hydraulików.

Oferta obejmuje:

  • Promocję marki i produktów dostawcy w Grupie Świat Instalacji i na profilu Onninen.
  • Organizację merytorycznego konkursu z nagrodami dla członków grupy (scenariusz i tematyka konkursu ustalana indywidualnie z dostawcą).
  • Profesjonalna transmisja live na FB (wywiady z przedstawicielami marek, porady eksperckie, pytania FAQ, nowości produktowe).
  • Posty sponsorowane targetowane do odpowiedniej grupy docelowej zachęcające do udziału w konkursie dostawcy oraz livie.

Celem konkursu jest zwiększenie zaangażowania społeczności instalatorów, jak również zwiększenie rozpoznawalności marki i ocieplenie jej wizerunku. Konkurs organizowany w mediach społecznościowych jest również dobrym narzędziem do poznania opinii w konkretnym temacie. Transmisje live, podobnie jak konkursy, budują zaangażowanie potencjalnych klientów. Mają duży zasięg i są mocno premiowane przez algorytm Facebooka, z tego względu transmisje live dają lepsze efekty niż posty tradycyjne. 

Koszt udziału w akcji:
3 000 zł netto
(Nagrody konkursowe lub ich równawartość w gotówce zapewnia dostawca)

W celu skorzystania z oferty lub w razie pytań prosimy o kontakt:

Karolina Żaba
tel. +48 42 676 88 05, mobile +48 502 197 816
karolina.zaba@onninen.com