Funkcjonalny design - recepta na styl by VALVEX

dodano: 28 lipca 2020

Współczesna łazienka to strefa relaksu. Ze zwykłego pomieszczenia sanitarnego awansowała do rangi domowej oazy spokoju – przestrzeni, w której możemy się wyciszyć i naładować akumulatory. Sprzyja temu nie tylko odpowiedni wystrój, ale także armatura, która ma rozmaite funkcje, ułatwiające korzystanie z łazienki. Wbrew pozorom, bateria łazienkowa jest bardzo ważnym, mimo że gabarytowo niewielkim, elementem wyposażenia. Firma VALVEX odpowiada na potrzeby indywidualistów, którzy chętnie stawiają na sprawdzone rozwiązania w dekoracji wnętrz.

Funkcjonalny design by Valvex

SIGMA

Oferta baterii SIGMA przypadnie do gustu miłośnikom funkcjonalności i dobrego stylu. W serii znajdziemy zarówno baterie umywalkowe (wysokie i niskie), wannowe, natryskowe, jak i podtynkowe (natryskowe i wannowo-natryskowe). Warto wspomnieć, że poza swoimi walorami estetycznymi baterie SIGMA wykorzystują ekologiczne rozwiązania – pomagają zmniejszyć zużycie wody i energii. W ten sposób możemy oszczędzać zasoby naturalne, jednocześnie realistycznie obniżając rachunki za media. Baterie nablatowe wyposażone zostały w system SAVE MONEY, który redukuje przepływ aż do 8 l/min niezależnie od  ciśnienia  wody,  tym  samym  ograniczając jej pobór. Dzięki ruchomemu dyskowi perlatora baterie pasują zarówno do małych, jak i średnich umywalek. Perlator zintegrowany z wylewką dodaje bateriom lekkości i nowoczesnego designu. Baterie umywalkowe niskie wyposażono w wygodne korki spustowe typu click-clack, z kolei w bateriach umywalkowych wysokich zastosowano innowacyjny system łatwego montażu EASY FIX, który znacząco skraca czas ich instalacji. Płynna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, gwarantuje komfort codziennego użytkowania.

Seria baterii SIGMA - wyróżniki

1. MIESZACZ CERAMICZNY 2. NAPOWIETRZAJACY REGULATOR STRUMIENIA 3. SAVE MONEY 4. REGULOWANY KIERUNEK STRUMIENIA
MIESZACZ CERAMICZNY NAPOWIETRZAJĄCY REGULATOR STRUMIENIA SAVE MONEY
(BATERIE UMYWALKOWE)
REGULOWANY KIERUNEK STRUMIENIA
(BATERIE UMYWALKOWE)
5. EASY - FIX 6. AUTOMATYCZNY KOREK SPUSTOWY CLICKCLACK 7. PRZELACZNIK CISNIENIOWY
EASY FIX
(BATRIA UMYWALKOWA WYSOKA)
AUTOMATYCZNY KOREK SPUSTOWY CLICK-CLACK
(BATERIA UMYWALKOWA)
PRZEŁĄCZNIK CIŚNIENIOWY (BATERIA WANNOWA)

Baterier SIGMA by VALVEX

ECO

Seria ECO by VALVEXWspółczesne baterie łazienkowe powinny być połączeniem estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Doskonałym wyborem dla zwolenników minimalistycznych rozwiązań są baterie z serii ECO. Ich prosta i solidna konstrukcja, zapewnia bezawaryjną pracę przez długie lata.

Ekonomiczny perlator wyposażony został w mechanizm, mieszający wypływającą wodę z powietrzem. Ten prosty zabieg zwiększa objętość strumienia i daje zauważalne oszczędności w zużyciu wody. Baterie umywalkowe mają korek spustowy typu click-clack. System ten umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie odpływu bez konieczności wyciągania całego korka lub stosowania dodatkowych mechanizmów. Wysokiej jakości głowice ceramiczne 35 mm, zamontowane w bateriach ECO, sprawiają, że regulacja przepływu wody jest płynna i precyzyjna. Baterię wannową wyposażono w wygodny przełącznik ceramiczny. Wystarczy go przekręcić, aby zmieniać wypływający strumień z wylewki na rączkę prysznicową.

To, co nas otacza, ma wyraźny wpływ na naszą codzienność oraz samopoczucie. Dlatego warto zadbać o to, by nasze wnętrze było niepowtarzalne, klimatyczne, a przy tym odzwierciedlało naszą prawdziwą naturę. Baterie SIGMA i ECO cechują się świetnym designem i dużą funkcjonalnością, przy czym ich cena jest bardzo atrakcyjna. Wzbogacą aranżację każdej łazienki i doskonale uzupełnią projekt całego mieszkania.

Seria baterii ECO - wyróżniki

1. MIESZACZ CERAMICZNY 2. NAPOWIETRZAJACY REGULATOR STRUMIENIA 3. SAVE MONEY
MIESZACZ CERAMICZNY NAPOWIETRZAJĄCY REGULATOR STRUMIENIA SAVE MONE
(BATERIE UMYWALKOWE)
6. AUTOMATYCZNY KOREK SPUSTOWY CLICKCLACK 7. PRZELACZNIK CISNIENIOWY
AUTOMATYCZNY KOREK SPUSTOWY CLICK-CLACK
(BATERIA UMYWALKOWA)
PRZEŁĄCZNIK CIŚNIENIOWY (BATERIA WANNOWA)

Baterie ECO by VALVEX

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies