Grohe SmartControl i Rapido SmartBox - zestawy prysznicowe w nowej odsłonie

dodano: 7 lutego 2019

Grohe SmartControl i Rapido SmartBox - zestawy prysznicowePrysznic powinien być strefą relaksu, w której dobrego samopoczucia nie psuje problem z obsługą armatury lub niewygodna aranżacja przestrzeni. Niestety często łatwiej ten komfort sobie wyobrazić niż zrealizować, dlatego firma GROHE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, nie tylko nieustannie udoskonalając sprawdzone już produkty, ale także oferując kompletne, funkcjonalne rozwiązania do łazienki. Wśród innowacji zapewniających intuicyjną obsługę i wygodę pod prysznicem wyróżniają się technologie GROHE SmartControl oraz Rapido SmartBox prezentowane teraz w nowej, jeszcze bardziej funkcjonalnej odsłonie. Dodatkowo użytkownik może wybrać wersję z deszczownicą dopasowaną do indywidualnych preferencji np. system Euphoria SmartControl 310 z deszczownicą Rainshower 310 SmartActive lub wersję Cube z kwadratową deszczownicą Rainshower 310 SmartActive Cube.

Zobacz serię Grohe Rainshower w Onninen

Trzy kroki do komfortu: naciśnij, przekręć, odpręż się!

Wprowadzona w 2015 roku technologia GROHE SmartControl szybko okazała się sukcesem. Jej nowe odsłony są coraz częściej wybierane przez konsumentów na całym świecie. W czym tkwi sekret? To przede wszystkim wygodny sposób sterowania wszystkimi parametrami wody oraz wybór źródła strumienia z poziomu jednej baterii. Technologia intuicyjnie oznakowanych pokręteł umożliwia wybór deszczownicy, prysznica lub wylewki wannowej, a następnie sterowanie natężeniem wody przez przekręcanie tego samego uchwytu w odpowiednim kierunku. System dopracowany jest w każdym szczególe. Zadbano nawet o rozwiązanie problemu z uchwyceniem pokrętła, kiedy dłonie są namydlone – każde z nich ma rzeźbioną, wypukłą fakturę wykonaną w technologii GROHE ProGrip.

Natynkowy, podtynkowy, a może dwa w jednym?

W zależności od potrzeb, gustu i ilości miejsca w łazience, możesz wybierać spośród trzech wariantów systemu GROHE SmartControl.

Natynkowy system prysznicowy Grohe SmartControl Natynkowy system prysznicowy Grohe SmartControl Combi Podtynkowy system prysznicowy Grohe SmartControl
Natynkowy system prysznicowy SMARTCONTROL Natynkowy system prysznicowy SMARTCONTROL COMBI Podtynkowy system prysznicowy SMARTCONTROL

Wariant 1: natynkowy GROHE Rainshower SmartControl

Natynkowy GROHE SmartControl to idealne rozwiązanie, zarówno jeśli projektujesz nową łazienkę, jak też remontujesz już istniejącą. System prysznicowy GROHE SmartControl do montażu natynkowego jest prosty w instalacji, funkcjonalny i doskonale prezentuje się w każdej aranżacji. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach: w wersji Duo z trzema pokrętłami SmartControl, dwustrumieniową deszczownicą z prysznicem ręcznym oraz w wersji Mono z dwoma pokrętłami SmartControl, jednostrumieniową deszczownicą i prysznicem ręcznym. Dodatkowy element wyposażenia stanowi zintegrowana półka na kosmetyki.

Wariant 2: Combi – bez drążka prysznicowego

GROHE SmartControl Combi to system prysznicowy łączący w sobie wszystkie zalety natynkowej baterii GROHE SmartControl z estetyką systemu podtynkowego, w którym drążek prysznicowy został ukryty w ścianie. Elastyczność jest najlepszym słowem, którym można opisać zalety tego wariantu systemu prysznicowego GROHE SmartControl, oferującego różne opcje instalacji i dużo możliwości połączeń. Oznacza to na przykład, że można zamontować baterię SmartControl w pozycji pionowej pod prysznicem górnym albo wybrać opcję instalacji poza centralną osią systemu – nawet na jednej z bocznych ścian kabiny prysznicowej.

Wariant 3: podtynkowy

Grohe Rapido Smartbox - budowaPrzestrzeń – każdy z nas chciałby mieć jej jak najwięcej, również pod prysznicem. Baterie do montażu podtynkowego zapewniają nie tylko więcej swobody w trakcie kąpieli, ale także efekt wizualny w postaci czystej, uporządkowanej przestrzeni. Szeroka oferta zestawów prysznicowych i pryszniców pozwala na stworzenie spójnej stylistycznie łazienki. Nowoczesny, minimalistyczny kształt sprawia, że natrysk jest łatwiejszy w czyszczeniu, a dzięki temu bardziej praktyczny. GROHE SmartControl do montażu podtynkowego stanowi obietnicę precyzyjnej, intuicyjnej regulacji natężenia wody i temperatury, a także możliwości wyboru rodzaju strumienia za pomocą jednego pokrętła. Nowe dwupokrętłowe baterie termostatyczne Grohtherm wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu łączą niezawodne działanie z minimalistycznym wyglądem. Z kolei jednouchwytowe baterie mieszaczowe to oferta obsługi jednej, dwóch lub nawet trzech funkcji z jednego elementu zewnętrznego oraz wybór wielu stylowych modeli.

Zobacz zestawy SmartControl i SmartBox w Onninen

Komfort i przyjemność kąpieli w zasięgu ręki

Żeby cieszyć się komfortem kąpieli bez kompromisów, potrzebny jest system prysznicowy dopracowany w każdym szczególe – produkt, który nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom jego przyszłych użytkowników, lecz także zawsze jest o krok dalej.

System prysznicowy Grohe Euphoria SmartControlSystem prysznicowy
GROHE Euphoria SmartControl

Euphoria SmartControl to zupełnie nowy system prysznicowy marki GROHE, który pozwala na sterowanie kilkoma źródłami wody z poziomu jednej baterii termostatycznej Grohtherm Smartcontrol. Umożliwia szybkie przełączanie się między 2-strumieniową deszczownicą i prysznicem ręcznym, a nawet wylewką wannową. Produkt zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością, zapewniając bezpieczną obsługę dzięki termostatycznej głowicy GROHE Turbostat oraz technologii GROHE CoolTouch, chroniącej przed oparzeniem się o powierzchnię baterii. Dodatkowo użytkownik może wybierać spośród kilku różnych deszczownic: Euphoria 260, Rainshower 310 SmartActive lub kwadratową Rainshower 310 SmartActive Cube. Każdy z systemów ma prysznic ręczny z możliwością regulacji kąta ustawienia słuchawki. Oferta obejmuje również baterie natynkowe, baterie termostatyczne Grohtherm SmartControl do obsługi jednego wyjścia lub dwóch wyjść wody (prysznic ręczny plus wylewka wannowa) oraz zestaw prysznicowy Grohtherm Smartcontrol – rozwiązania optymalne, kiedy nie planujemy montażu deszczownicy.

Jeden element podtynkowy, by obsłużyć wszystkie systemy:
GROHE Rapido Smartbox

GROHE Rapido SmartBox to niezwykle uniwersalne rozwiązanie. Element podtynkowy pasuje teraz do wszystkich elementów zewnętrznych, pozwala używać trzech różnych funkcji systemu prysznicowego oraz ma szereg genialnych rozwiązań, które zapewniają najwyższą wydajność.

Grohe Rapido Smartbox

Funkcje GROHE Rapido SmartBox idą w parze z nowoczesnym designem, dzięki czemu architekci wnętrz podczas projektowania zyskują więcej swobody i większą elastyczność niż kiedykolwiek. To czysty geniusz ukryty w formie zredukowanej do minimum.

Ogromną zaletą urządzenia jest łatwość instalacji. Montaż w miejscu, niewielka głębokość instalacji, trzy wyjścia wody oraz funkcje, które do tej pory wymagały montażu dwóch elementów, to dowód na to, że GROHE Rapido SmartBox jest po prostu doskonale przemyślany.

Na uwagę zasługuje również pełna elastyczność, dzięki której możesz zainstalować element podtynkowy teraz, a później zdecydować o jego funkcjach i ostatecznym wyglądzie rozety.

Firma GROHE oferuje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania na każdym etapie aranżacji łazienki, od uniwersalnego elementu podtynkowego GROHE Rapido SmartBox, przez innowacyjną armaturę w technologii Smartcontrol, aż po kilkustrumieniowe deszczownice. Wszystko to ubrane w piękny design!

Zobacz zestawy SmartControl i SmartBox w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies