Lampy LED Ledvance - zamienniki tradycyjnych źródeł światła

dodano: 5 marca 2019

Tradycyjne źródła światła powoli znikają z europejskiego rynku. Firma LEDVANCE proponuje bezpieczne, sprawdzone i co również ważne, energooszczędne zamienniki LED marki OSRAM.

Lampy LED LedvanceZamienniki tradycyjnych źródeł światła pozwalają na redukcję zużycia energii nawet do 70%. Są wydajne, trwałe i atrakcyjne zarówno pod względem wyglądu jak i korzyści wynikających z ich użytkowania. Możemy wybierać spośród wielkiej różnorodności produktów – od takich, które kształtem przypominają klasyczne żarówki, żarówki halogenowe oraz tuby LED do specjalnych zastosowań.

Zobacz źródła światła LED Osram Ledvance w Onninen

Na szczególną uwagę zasługują reflektorowe lampy LED VALUE, które mają bardzo zbliżony kształt do tradycyjnych żarówek halogenowych, dzięki czemu są łatwe do stosowania w istniejących instalacjach. W ofercie LEDVANCE można znaleźć kompletne portfolio zamienników reflektorów halogenowych: 35W, 50W, 80W, w temperaturach barwowych 2700K, 4000K, 6500K, w dwóch kątach rozsyłu 36° i 120°. Charakteryzują się doskonałą elektroniką (100 000 cykli włącz/wyłącz) oraz trwałością do 15 000h (L70B50). Lampy te z powodzeniem przeszły testy fotobiologiczne dzięki czemu mamy pewność, że są bezpieczne dla oczu. Zredukowane olśnienie do minimum dzięki mikropryzmatycznej soczewce zwiększa komfort widzenia.

Lampy LED Ledvance - szeroka gama

Wśród lamp LED VALUE poza zamiennikami reflektorowych żarówek halogenowych dostępne jest pełne portfolio zamienników klasycznych żarówek 40W, 60W, 75W oraz 100W.

LEDowe zamienniki tradycyjnych świetlówek liniowych

Wśród propozycji LEDVANCE znajdziemy tuby LED – nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, które wyróżnia szybka i prosta wymiana bez potrzeby zmiany okablowania, energooszczędność́ (nawet do 70%), wysoka skuteczność́ świetlna, ponad czterokrotnie dłuższa trwałość́ w porównaniu z klasycznymi świetlówkami, 100% światła natychmiast po włączeniu, brak rtęci.

Lampy LED Ledvance - tuba

Szklane tuby VALUE TUBE Entry występują w 3 długościach: 60cm (8W), 120cm (16W), 150cm (20W), dwóch temperaturach barwowych: 4000K i 6500K oraz w dwóch wersjach EM&AC mains i AC mains. Charakteryzują się wysoką skutecznością świetlną nawet 115lm/W, wysoką trwałością 30 000h oraz szerokim, jednorodnym rozsyłem światła.

Wszystkie produkty LED VALUE spełniają normy: CE, EMC, ERP oraz cechuje je doskonały stosunek ceny do jakości.

Więcej informacji: www.ledvance.pl

Zobacz źródła światła LED Osram Ledvance w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies