Nowa generacja obejm do rur Walraven KSB2

dodano: 18 września 2019

Obejmy do rur Walraven KSB2 - z rurą

Obejmy do rur najłatwiej opisać jako uchwyty czy zaciski do podtrzymywania rur, niezależnie od tego, czy są one mocowane pionowo czy poziomo, do ścian czy stropów. Obejmy są niezbędnym elementem podczas instalowania rur, który nie tylko zapewni bezpieczny chwyt rury, lecz także – w razie takiej potrzeby – zagwarantuje możliwość jej wydłużania.

Obejmy KSB2 w Onninen

Istnieje wiele rodzajów obejm przeznaczonych do różnych typów rur lub instalacji. Najczęściej stosowane są obejmy stalowe z okładziną lub bez niej, ale dostępne są również obejmy z tworzyw sztucznych, tradycyjne obejmy połówkowe i obejmy do zastosowań ciężkich.

Obejmy do rur Walraven KSB2Producent Walraven wprowadził właśnie modyfikacje w obejmie KSB2 – obejmie stalowej z okładziną. Jest ona produktem przeznaczonym do mocowań średnich. Łatwo się nią posługiwać, dlatego jest często wybierana przez inwestorów. Obejma ta charakteryzuje się szybkim zamknięciem (można ją zamknąć jedną ręką, drugą można swobodnie podtrzymywać rurę) oraz wysoką wytrzymałością. Zamek ze stalową nakrętką w osłonie z tworzywa sztucznego ułatwia jej zamykanie. Użyta okładzina zapewnia doskonałą izolację dźwiękową, zgodnie z DIN 4109. KSB2 to komfortowe rozwiązanie do mocowania rur stalowych, miedzianych i wielowarstwowych. Dzięki dużej rozpiętości średnic łatwo ją użyć do rur o zakresie średnic od 10 do 225 mm. Obejma jest ocynkowana elektrolitycznie, a jej okładzina jest odporna na starzenie się. Dodatkowo wyróżnia się ona dwukolorową okładziną – czarno-zieloną.

Obejma KSB2 to świetne połączenie wraz z dostępnymi w sieci sklepów Onninen systemami szyn Walraven – RapidRail. Wypróbuj tę obejmę, aby przekonać się o jej jakości i wygodzie użytkowania.

Obejmy do rur Walraven KSB2 z szyną RapidRailRozwiazania najwyższej jakości

Konstrukcja dużego centrum handlowego musi spełniać najwyższe wymagania, podobnie jak sklepy, które się w nim znajdują. Walraven oferuje produkty najwyższej jakości, które przetrwają zdecydowanie dłużej niż modowe trendy. Innowacyjne, łatwe w montażu elementy sprawiają, że Twoja praca jest szybka i bezpieczna, a różne możliwości konfiguracji poszczególnych produktów spełniają wymagania najbardziej wymagającego projektu. Bez względu na sezon – jakość zawsze jest w modzie.

Zobacz obejmy KSB2 Walraven w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies