Ogrzewanie podłogowe z aplikacją InstallPRO360 nVent Raychem

dodano: 23 września 2019

Ogrzewanie podłogowe z aplikacją InstallPRO360 nVent RaychemDobór i pełna dokumentacja instalacji elektrycznego ogrzewania podłogowego wraz z gwarancją jeszcze nigdy nie była taka szybka i prosta!

Zaloguj się na installPRO360.eu i sprawdź jak w ciągu kilku minut możesz zrobić pełną dokumentację projektu ogrzewania podłogowego nVent RAYCHEM.

Dostępne funkcje aplikacji

  1. Przygotowanie projektu – dobór materiałów po kategorii, numerze katalogowym lub  kreator projektu z możliwością natychmiastowego eksportu dokumentów:
    • a. Zestawienie materiałowe – wyślij je mailem i zamów produkty!
    • b. Informacja o projekcie w trakcie realizacji
  2. W trakcie montażu – dodaj zdjęcia instalacji z telefonu i zapisz wyniki pomiarów
  3. Zakończenie i przekazanie instalacji – zamknij projekt i wydrukuj protokół oraz dokumenty gwarancyjne. Pomyliłeś się? – nie szkodzi – zawsze możesz edytować dane w formularzu!

Aplikacja InstallPRO360 nVent RaychemW każdym momencie masz dostęp do pomocy technicznej – wystarczy wybrać przycisk na stronie głównej i zadzwonić. Nasz kolega Marcin chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Personalizacja i praca zespołów

Dodaj logo firmy w panelu użytkownika – a będzie ono widoczne na wszystkich przygotowanych przez Ciebie dokumentach. Jeśli jesteś instalatorem z licencją Certyfikat PRO – możesz pracować w zespole i mieć dostęp do kont kolegów w tej samej firmie. Napisz na salesPL@nvent.com jeśli chcesz dołączyć do autoryzowanych instalatorów Certyfikat PRO, udzielać 20-letniej gwarancji oraz korzystać z rekomendacji na naszej stronie nventthermal.pl.

Sprawdź już dziś na   installPRO360.eu

Zobacz elem. ogrz. podłogowego Raychem w sklepie

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies