Ranking baterii łazienkowych. Na które modele warto postawić?

dodano: 6 listopada 2019

Ranking baterii łazienkowychBaterie łazienkowe są nieodłącznym elementem wyposażenia, a wybór odpowiedniego modelu to bardzo ważna decyzja dla każdego. Nie chodzi tu jedynie o aspekty estetyczne, ale także praktyczne, czyli związane z instalacją i późniejszą eksploatacją. Nie ulega wątpliwości, że najlepsze baterie umywalkowe są połączeniem ergonomii i estetyki. Taki komunikat powinien usłyszeć każdy od swojego instalatora. Zastanawiasz się, co polecać swoim klientom? Jeśli tak, to zapoznaj się z poniższym zestawieniem baterii łazienkowych. Tym razem skupimy się na modelach przeznaczonych do umywalek. Gwarantuję, że nie zajmę Ci dłużej niż 5 minut!  

Bateria umywalkowa Oras Optima

Baterie Oras Optima - minimalizm zamknięty w zaawansowanej technologii

Baterie Oras Optima charakteryzują się niewielkimi wymiarami, a jednocześnie solidną podstawą. Dzięki temu model ten sprawdzi się doskonale przy małych umywalkach. Najważniejszą kwestią w ich przypadku jest aerator napowietrzający wodę, który umożliwia zminimalizowanie jej zużycia do 5l/min. Każda bateria Oras Optima jest wyposażona w technologię Autofocus, która znakomicie rejestruje obiekty, a także zapewnia bezproblemowe działanie zarówno w wilgotnych, jak i zakurzonych miejscach. Zalecając klientowi zakup tego modelu, powinieneś zwrócić uwagę również na kwestie higieniczne. W tym przypadku uruchomienie wody odbywa się bezdotykowo, dzięki czemu z łatwością można zminimalizować rozprzestrzenianie się bakterii. Przemyślana konstrukcja, nowoczesne wzornictwo i ergonomia. Czego chcieć więcej?

Bateria umywalkowa Grohe Eurosmart Cosmopolitan E

Eurosmart Cosmopolitan E - ekologia na pierwszym miejscu

Kolejnym punktem w naszym rankingu jest seria Eurosmart Cosmopolitan E, czyli umywalkowa bateria na podczerwień 1/2" z mieszaczem oraz regulowanym ogranicznikiem temperatury. Wyposażona w giętkie węże przyłączeniowe, zawór zwrotny oraz system szybkiego montażu z pewnością wpłynie na komfort i wygodę wszystkich domowników. Baterie umywalkowe Eurosmart Cosmopolitan E charakteryzuje m.in. 7 programów wstępnych oraz automatyczne spłukiwanie 24/72 h z załączeniem czasowym lub wstępnym. Po 60 sekundach uaktywnia się wyłącznik bezpieczeństwa. Co więcej, przy użyciu pilota na podczerwień można nastawić czas spłukiwania, a także regulować strefę detekcji z dezynfekcją termiczną (3,5 min lub 11 min). Omawiając funkcjonalność tego produktu w naszym rankingu, nie możemy również zapomnieć o technologii EcoJoy, która zmniejsza zużycie wody. Rekomendowane ciśnienie to minimum 1 bar.

Poza walorami technicznymi seria Eurosmart Cosmopolitan E charakteryzuje się doskonałą estetyką. Każda bateria jest pokryta lśniącą, chromowaną powłoką GROHE StarLight®, która chroni baterię przed zarysowaniami i odbarwieniami. Powłoka GROHE StarLight® prezentuje się luksusowo i elegancko, dlatego klienci chętnie decydują się na ten model.

Bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką Valvex Medica

Bateria stojąca z obrotową wylewką MEDICA - nowa jakość w budynkach użyteczności publicznej

Nasz ranking baterii przewiduje modele przeznaczone nie tylko do domów i mieszkań, ale także budynków użyteczności publicznej. Z tego też względu w zestawieniu pojawiają się baterie umywalkowe MEDICA. Omawiana seria producenta VALVEX znajduje zastosowanie w gabinetach lekarskich, na salach operacyjnych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, a także w zakładach usługowych jak m.in. restauracje, hotele i puby. Model ten posiada specjalny Atest Państwowego Zakładu Higieny, który dopuszcza jego użytkowanie w powyższych miejscach, dlatego jest bardzo częstym wyborem inwestorów.

Bateria MEDICA jest wykonana z mosiądzu, a pokrywa ją warstwa chromu, która skutecznie ją zabezpiecza przed różnego rodzaju zarysowaniami. Produkt ten jest wyposażony w specjalistyczny uchwyt, który wpływa na łatwość jej użytkowania. Dzięki temu można swobodnie zamykać, otwierać, a także regulować strumień wody za pomocą łokcia.

Bateria umywalkowa Valvex Vegane Bianco

Bateria VEGANE BIANCO - precyzja w każdym calu

Następnym punktem w naszym rankingu jest bateria umywalkowa stojąca z korkiem spustowym VEGANE BIANCO. Bateria mosiężna VEGANE BIANCO jest pokryta białą, matową powłoką. Malowana proszkowo doskonale komponuje się z kolorowymi akcesoriami w łazience. Ogromnym atutem tego modelu jest płynna regulacja przepływu wody, którą zapewnia wysokiej klasy mieszacz ceramiczny. Jest to bateria mechaniczna, jednouchwytowa, ze stałą wylewką. Zestawiona z nowoczesną, a zarazem minimalistyczną formą stała się produktem idealnym do współczesnego wnętrza łazienki oraz kuchni. Trudno jej odmówić trwałości, funkcjonalności oraz doskonałej estetyki.

W powyższym rankingu baterii łazienkowych znalazły się produkty producentów GROHE, VALVEX, a także ORAS. Przygotowując zestawienie, ogromny nacisk został położony na aspekty takie jak trwałość, łatwy montaż, walory estetyczne oraz wysoka jakość. Mam nadzieję, że powyższe informacje pomogą Ci w dalszych rekomendacjach, co przełoży się na liczbę zadowolonych klientów! 😊

Zobacz wszystkie baterie umywalkowe w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies