Stelaże podtynkowe Geberit – przegląd rozwiązań

dodano: 21 maj 2020

Wśród rozbudowanej oferty Geberit znajdziesz między innymi stelaże podtynkowe do toalet, bidetów oraz pisuarów. W dzisiejszym artykule prezentujemy niezawodne rozwiązania do łazienek prywatnych i publicznych producenta posiadającego ponad 50-letnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu tego typu rozwiązań.

Stelaże podtynkowe Geberit – przegląd rozwiązań

Czego szukasz?

Geberit Duofix Omega 12cm 

Geberit Duofix OmegaStelaż podtynkowy Geberit Duofix to jeden z flagowych produktów marki Geberit. Jego konstrukcja jest jego największą zaletą – prosta, umożliwiająca łatwy montaż, ale co najważniejsze – wytrzymała. Dzięki solidnej budowie wytrzymuje nacisk nawet 400 kilogramów, co zostało poświadczone licznymi testami. Ramę stelaża można dostosować do różnych sposobów zabudowy – nawet umieścić na profilach.

 • Aby wygodnie dostosować wysokość, wsporniki pod nogi można regulować o 20 cm – dzięki temu dopasujesz położenie stelaża według własnych potrzeb.

 • Wsporniki są wyposażone w zabezpieczenie antypoślizgowe.

 • Warto też wspomnieć o spłuczce, którą wyróżnia izolacja przeciwroszeniowa, zabezpieczająca całe urządzenie przed wilgotnieniem pod zabudową, a tym samym przed niszczeniem budynku.

 • Do spłuczki pasują przyciski spłukujące z serii Omega, które można umieścić u góry lub z przodu.

 • Kolano odpływowe zostało wyizolowane akustycznie – jest to niewątpliwa zaleta, gdyż wygłusza ono dźwięk wody, często nieprzyjemny dla domowników.

 • Kolano przyłączeniowe z kolei jest przystosowane do montażu na różnych głębokościach, co ułatwia montaż na różnych typach zabudowy.

Stelaż podtynkowy Geberit Duofix Sigma 12 cm

Stelaż podtynkowy Geberit Duofix SigmaStelaż Geberit Sigma wyróżnia wyjątkowa łatwość montażu i lekkość, dzięki czemu instalacja nie wymaga więcej niż jednej osoby. Lekkość łączy się z wysoką wytrzymałością – stelaż wytrzymuje obciążenia nawet do 400 kilogramów.

 • Nóżki są regulowane, dzięki czemu możesz dostosować ich wysokość, a tym samym – wysokość samego stelaża i przyłączeń do własnych potrzeb oraz warunków, jakie panują w łazience.
 • Spłuczka przystosowana jest do spłukiwania dwudzielnego oraz jednoilościowego, w zależności od wybranego rodzaju przycisku Geberit Sigma. Możesz dostosować ilość spłukiwanej wody, w dodatku bez wykorzystania żadnych narzędzi.
 • Przycisk oraz spłuczkę ochrania obudowa, montowana w ścianie między nimi – zapewnia ona zabezpieczenie przed gromadzeniem się wilgoci na urządzeniu.

Stelaże podtynkowe do WC Geberit w sklepie Onninen

Stelaże bidetowe – sposób na higienę w komfortowej odmianie

Stelaż podtynkowy do bidetu Geberit Duofix

Stelaż podtynkowy do bidetu Geberit DuofixStelaż do bidetu Geberit Duofix wyróżnia przede wszystkim wysoka trwałość oraz prostota konstrukcji, zakładająca samodzielny, jednoosobowy montaż. Łatwe dostosowanie wysokości zapewniają nóżki, które regulować można w zakresie 20 centymetrów. Stelaż jest odpowiedni do bidetów z otworami montażowymi o rozstawie 18 lub 23 centymetry – dzięki temu pasuje do zróżnicowanych kolekcji produktowych. Oznacza to, że możesz samodzielnie projektować własną łazienkę i nie zostaniesz ograniczony tylko jeden rodzaj rozstawu. Stelaż możesz montować bezpośrednio na ścianie lub korzystając z profilów, natomiast montaż na drewnianej ścianie szkieletowej umożliwiają odpowiednie otwory, o średnicy 9 mm. 

Stelaże podtynkowe do bidetu Geberit w sklepie Onninen

Stelaże pisuarowe – trwałe rozwiązanie w łazience publicznej

Stelaż podtynkowy do pisuaru Geberit Duofix

Stelaż podtynkowy do pisuaru Geberit DuofixStelaż do pisuaru Geberit Duofix będzie świetnym wyborem do każdej łazienki, która wymaga wytrzymałego i przemyślanego rozwiązania w zakresie instalacji. Stelaż może zamontować nawet jedna osoba – jego prosta budowa umożliwia szybką i łatwą instalację. Dzięki charakterystycznej budowie można go zainstalować bezpośrednio na ścianie, na profilu lub nawet na drewnianej ścianie szkieletowej. Jest także niezwykle trwały i zapewni bezpieczne, bezawaryjne korzystanie przez wiele lat. 

 • Jego budowa umożliwia łatwe dostosowanie wysokości – regulowane nogi pozwalają na łatwe podniesienie lub opuszczenie korpusu w zakresie nawet 20 centymetrów.
 • W razie potrzeby można także łatwo zmodyfikować wysokość pisuaru, a po instalacji będzie trwale przylegał do ściany dzięki wytrzymałemu prętowi M8.
 • Aby zapewnić jeszcze bardziej komfortowe korzystanie, kolano odpływowe zostało wyizolowane akustycznie – dzięki temu dźwięki związane z pozbywaniem się wody zostały niemal wyeliminowane.

Stelaże podtynkowe do pisuarów Geberit w sklepie Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies