Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące Geberit Omega

dodano: 4 stycznia 2019

Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące Geberit OmegaSpłuczki do zadań specjalnych

Gdy zachodzi potrzeba zamontowania podwieszanej toalety w nietypowym miejscu, na przykład pod skosem dachu lub parapetem okiennym, głównym kryterium jest wysokość montażowa zbiornika. Geberit proponuje rozwiązanie, które eliminuje ten problem – są nim spłuczki podtynkowe Geberit Omega.

Zobacz stelaże Geberit Omega

Przycisk spłukujący Omega - od góry lub z przoduPrzycisk spłukujący do spłuczki Omega można zamontować od góry lub z przodu spłuczki.

Stelaże podtynkowe zaprojektowano w trzech wariantach różniących się wysokością montażu: 82, 98 i 112 cm. W każdym z wariantów zapewniona została wydajność oraz dwudzielny system spłukiwania pozwalający oszczędzać wodę. Głębokość spłuczek Omega to 12 cm, co pozwala dopasować je do różnych projektów zabudowy naściennej. Dodatkowym atutem jest wprowadzenie możliwości montażu przycisku spłukującego tradycyjnie z przodu zbiornika lub na jego górnej powierzchni. Rozwiązania te znacznie poszerzają możliwości aranżacyjne trudnych do zagospodarowania miejsc. Do montażu spłuczki oraz przycisku nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi.

Spłuczki podtynkowe Geberit Omega - różne wysokości

Spłuczki podtynkowe Geberit Omega są dostępne w różnych wysokościach montażu: 82, 98 i 112 cm

Kolejną nowością jest zmniejszenie otworu serwisowego do wymiarów 180 mm/110 mm. Pozwala to na zastosowanie eleganckich i kompaktowych przycisków specjalnie dedykowanych do tej grupy spłuczek. Są to przyciski Geberit Omega20 i Omega30 oraz zlicowany z powierzchnią ściany Omega60. Ponadto dzięki wyposażonemu w siłownik zdalnie sterowanemu przyciskowi Geberit Typ 70 możliwe jest umieszczenie przycisku spłukującego w odległości do 2 m od spłuczki.

Zobacz stelaże i przyciski Geberit Omega w sklepie

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies