Systemy połączeń i zamocowań OBO Bettermann - szybko, solidnie, bez wysiłku

dodano: 15 listopada 2018

Szeroka gama systemów połączeń i zamocowań OBO Bettermann oferuje kompleksowe rozwiązania dla każdego rodzaju instalacji elektrycznych - od złączek i puszek odgałęźnych po dławiki kablowe, rury elektroinstalacyjne i uchwyty, aż po szyny profilowe i obejmy.

Systemy połączeń i zamocowań OBO Bettermann

Dlaczego OBO jest dobrym partnerem?

Rozumiemy, czego potrzebujesz i jakich szukasz rozwiązań. Dzięki połączeniu kilku elementów - wieloletniego doświadczenia, dogłębnej wiedzy eksperckiej oraz bardzo dobrych produktów, jesteśmy w stanie bardzo ułatwić Twoją pracę – gwarantujemy!

Zobacz produkty OBO Bettermann

"I GOTOWE" – pamiętaj o tym, gdy wybierasz produkty od OBO Bettermann.

Produkty OBO pozwalają Ci szybko, solidnie i bez wysiłku zakończyć pracę. Wiemy, jak bardzo istotne jest stosowanie produktów niezawodnych i łatwych w instalacji.

Aby wskazać konkretny przykład z szerokiej oferty produktów, rodzina OBO-Quick, która obejmuje  bezhalogenowe uchwyty i rury elektroinstalacyjne pozwalające na montaż i zabezpieczenie przewodów i kabli instalacji elektrycznej oszczędzając czas przeznaczony na prace montażowe. Nasze systemy połączeń i zamocowań VBS są niezawodne i gwarantują efektywną pracę – szybko, solidnie i bez wysiłku.

Uchwyty Quick OBO Bettermann Rury osłonowe Quick-pipe OBO Bettermann

Uchwyty Quick

Rury osłonowe Quick-pipe

Uchwyty Quick typu 2955 pasują do wszystkich metrycznych rur elektroinstalacyjnych oraz do otwieranych rur OBO Quick-pipe. Ich kształt umożliwia optymalne zamocowanie rury oraz automatyczne obrócenie uchwytu do odpowiedniej pozycji. Rury elektroinstalacyjne z serii Quick-Pipe umożliwiają bardzo szybkie wkładanie kabli - nawet przy późniejszych modyfikacjach instalacji.
Uchwyty Multiquick OBO Bettermann Obejmy zbiorcze GRIP OBO Bettermann

Uchwyty Multiquick

Obejmy zbiorcze GRIP

Uchwyty Multi-Quick są uniwersalne dzięki bezstopniowym zakresom mocowania i obejmują cały typoszereg średnic przewodów od 15 do 37 mm tylko. Są nie tylko łatwe do zainstalowania, ale także pozwalają zaoszczędzić miejsce w walizce montażowej. Obejma zbiorcza jest idealna do ogólnego zastosowania i nadaje się do montażu ściennego i sufitowego. Kołki lub gwoździe można wstrzeliwać za pomocą osadzaka lub pistoletu gazowego.
Rozdzielne końcówki do rur OBO Bettermann Uniwersalne szybkozłączki OBO Bettermann

Rozdzielne końcówki do rur

Uniwersalne szybkozłączki

Rozdzielne końcówki są dedykowane zarówno do elektroinstalacyjnych rur metrycznych jak i w rozmiarach PG. Mogą być zakładane na końcówki rur zarówno przy montażu nowych instalacji jak i przy modernizacji lub naprawach instalacji już istniejących. Szybki montaż końcówek jest możliwy bez rozłączania przewodów. Bezśrubowe złączki do przewodów elektrycznych sztywnych oraz elastycznych. Przetestowane zgodnie z EN 60998.

Korzystając z produktów OBO na co dzień, docenisz ich zalety. Jesteśmy pewni Twojego wniosku, że systemy połączeń i zamocowań OBO Bettermann to jest to, na czym możesz polegać!

Sprawdź na filmach jak szybko wykonasz instalację z OBO:

OBO VS ekspres do kawy OBO VS robienie kanapki OBO VS inspektor budowlany
OBO VS ekspres do kawy OBO VS robienie kanapki OBO VS inspektor budowlany

Zobacz złączki i materiały instalacyjne OBO Bettermann w sklepie

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies