Termostaty programowalne T3 i T3R
Honeywell Home

dodano: 30 kwietnia 2019

Termostaty programowalne T3 i T3R Honeywell HomeTermostaty Serii T3 w wersji przewodowej i bezprzewodowej idealnie wpasują się w styl każdego domu. Oba modele wyposażone są w duży podświetlany wyświetlacz cyfrowy z czytelnymi ikonami i menu ustawień obsługiwanym za pomocą tylko 5 przycisków.

Termostat do wielu zastosowań

Termostat programowalny serii T3 został zaprojektowany m.in. do istniejących budynków mieszalnych, nowego budownictwa wielorodzinnego, małych budynków biurowych jak również obiektów handlowych. Produkt spełnia wysokie standardy rodziny termostatów Honeywell Home, które znalazły uznanie użytkowników. Termostaty serii T3 współpracują z wieloma rodzajami kotłów załącz/wyłącz i systemów grzewczych.

Termostaty programowalne T3 i T3R Honeywell Home (1)Wygląd ma znaczenie

Termostat serii T3 cechuje się neutralną kolorystyką, tak aby wpasować się w większość domowych aranżacji. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a wyświetlacz o wymiarach 65mm x 30mm jest jednym z większych na rynku tego typu termostatów.

Montaż w mgnieniu oka

Prosty montaż termostatu przewodowego przez uchwyty zatrzaskowe pozwala oszczędzić czas i siły, zwłaszcza podczas instalacji na dużej inwestycji. W wersji bezprzewodowej z modułem załączającym montaż jest równie łatwy, ponieważ oba elementy są już sparowane, a dodatkowo wbudowany test sygnału gwarantuje stabilne połączenie bezprzewodowe.

Konfiguracja - to proste

Obie wersje cechuje intuicyjny proces konfiguracji. Termostat krok po kroku prowadzi użytkownika przez pierwsze etapy ustawień. Można pozostawić fabryczny program lub dostosować do indywidualnego trybu życia. Uznanie klientów zdobyły m.in. takie funkcje termostatów T3, jak możliwość łatwego dostosowania czas ogrzewania czy kontrola temperatury.

Termostaty programowalne T3 i T3R Honeywell Home (2) Termostaty programowalne T3 i T3R Honeywell Home (3)

Więcej funkcjonalności

Podświetlany wyświetlacz umożliwia obsługę termostatu nawet przy niedostatecznym oświetleniu pomieszczenia. Pięć przycisków funkcyjnych z najczęściej używanymi funkcjami takimi jak nastawa temperatury, włącz/wyłącz, tryb działania: Auto/Man. Informacja wyświetlana na ekranie jest przejrzysta, wystarczy jeden rzut oka i wiadomo jaki jest aktualny status temperatury, jaki program jest realizowany. Zastosowanie ikon również sprzyja czytelności wyświetlanych informacji.

Termostat programowalny T3R Honeywell HomePełna kontrola

Termostat posiada funkcję częściowej lub całkowitej blokady ustawień, aby zapobiec przed niepowołaną zmianą ustawień. Jest to szczególnie przydatne przy wynajmie lokali, montażu w pomieszczeniach, gdzie wiele osób ma dostęp, czy ciekawości małych dzieci. Dotyczy to również zmiany temperatury. Można tak ustawić limit górnej i dolnej wartości temperatury, aby zapobiec nastawie granicznych temperatur.

Nowy, ulepszony moduł załączający

Wysokiej jakości moduł załączający został tak zaprojektowany, aby jego montaż był wyjątkowo prosty. Dobrze oznakowane porty i uziemienie wspierają prawidłowy montaż. Wyraźne wskaźniki LED informują użytkownika o aktualnym stanie załączenia grzania.

Termostaty programowalne T3 i T3R są możliwe do nabycia na indywidualne zamówienie.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym w Onninen.

Zobacz kartę katalogową termostatów T3 i T3R

Zobacz regulatory programowalne Honeywell w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies