Zalety i korzyści ze stosowania nagrzewnic wodnych LEO Flowair

dodano: 9 września 2019

Zalety i korzyści nagrzewnic wodnych LEO FlowairWodne nagrzewnice powietrza to popularne rozwiązanie z uwagi na swoją skuteczność oraz niskie koszty inwestycyjne. Ich wykorzystanie pozwala na zmniejszenie nakładów inwestycyjnych oraz uproszczenie instalacji grzewczej.

W nadchodzącym sezonie grzewczym warto poznać wszystkie zalety oferty FLOWAIR. Ale najpierw przypomnijmy, jak działają nagrzewnice i jakie są korzyści z ogrzewania nadmuchowego.

Zobacz nagrzewnice wodne Flowair w sklepie

Jak działa ogrzewanie nadmuchowe?

Ogrzewanie nadmuchowe, opierające się na konwekcji wymuszonej, jest jednym z najbardziej efektywnych systemów ogrzewania pomieszczeń. Wentylator nagrzewnicy zasysa powietrze z pomieszczenia i kieruje je na wymiennik ciepła. Strumień powietrza, omywając aluminiowe lamele, odbiera od nich ciepło i tak ogrzany kierowany jest do strefy przebywania ludzi. Jest to najbardziej ekonomiczny sposób ogrzewania hal i innych pomieszczeń wielkokubaturowych. Ponadto powietrze wprawione w ruch szybciej rozchodzi się po całym obiekcie, ogrzewając go w całej jego kubaturze.

Nagrzewnice wodne LEO Flowair  - Korzyści płynące z ogrzewania nadmuchowegoMoc nagrzewnic wodnych zależy od trzech wartości:

  • temperatury czynnika grzewczego oraz jego przepływu,
  • temperatury powietrza w pomieszczeniu,
  • ilości powietrza przepływającego przez nagrzewnicę.

Jakość i potwierdzone parametry

FLOWAIR, dbając o jakość swoich produktów, współpracuje z niezależnym, międzynarodowym, akredytowanym laboratorium badawczym, gdzie przeprowadzone zostały badania nagrzewnic. Ich wyniki jednoznacznie potwierdzają rzeczywiste parametry techniczne, które umieszczone są na etykiecie jakości. Specjaliści FLOWAIR uważają, że informacje tak ważne jak moc urządzenia, zasięg czy hałas nagrzewnic wodnych są dla potencjalnego klienta niezbędne do prawidłowego i świadomego doboru urządzeń. Etykieta na produktach FLOWAIR jest gwarancją dla wszystkich osób zaangażowanych w inwestycję budowlaną, gdyż pokazuje wiarygodne dane techniczne urządzenia. Klient ma pewność, że produkt został przebadany, a parametry urządzenia są zgodne z opisem.

Nagrzewnica wodna LEO FlowairŁatwy dobór urządzeń

FLOWAIR przygotował na swojej stronie www kalkulator mocy grzewczych, który w „kilka kliknięć” wylicza realną moc nagrzewnic LEO w zależności od temperatury czynnika grzewczego, temperatury powietrza na wlocie do urządzenia i przepływu powietrza. Wystarczy wejść na stronę calc.hc.flowair.com, by w szybki sposób dobrać nagrzewnicę.

Nagrzewnice wodne LEO Flowair - kalkulator mocy grzewczejŁatwy montaż

FLOWAIR zadbał, aby instalacja nagrzewnicy była naprawdę prosta. Konsola ma nawiercone otwory, w zestawie są śruby mocujące, a na kartonie instalator znajdzie szablon z rozstawem do nawiercenia otworów.


Dodatkowa promocja

FLOWAIR uruchomił Klub Instalatora – platformę internetową, dzięki której można zarejestrować zakupione produkty z linii FLOWAIR Basic i otrzymać gwarantowaną premię pieniężną w wysokości 50 zł! Urządzenia, które są objęte promocją, to typoszereg ośmiu nagrzewnic wodnych LEO w zestawie. W skład zestawu LEO wchodzą nagrzewnica wodna, konsola obrotowa oraz TS – regulator obrotów z termostatem, co razem tworzy kompletny zestaw gotowy do zamontowania.

Po zakupie promocyjnego urządzenia wystarczy zarejestrować się na stronie www.klubinstalatora.com, wpisać indywidualny kod promocyjny, który widnieje na urządzeniu, a następnie cieszyć się premią, która wpłynie na specjalną kartę płatniczą. Platforma, która powstała, jest źródłem informacji o Klubie Instalatora. Wszystko po to, by ułatwić uczestnictwo w programie. Klienci firmy znajdą tam wszelkie informacje o zasadach, regulamin, saldo zdobytych premii czy formularz rejestracji kodów.

Klub instalatora Flowair - Zgarnij 50 zł!Podsumowanie oferty

FLOWAIR dostarcza w nadchodzącym sezonie grzewczym kompleksowe rozwiązanie:

  • atrakcyjną cenowo nagrzewnicę z konsolą i regulatorem w cenie,
  • dodatkowe 50 zł w promocji,
  • dostępne na stronie firmy kalkulatory doboru,
  • łatwy montaż nagrzewnicy dzięki szablonowi umieszczonemu na kartonie.

Zobacz nagrzewnice wodne Flowair w sklepie

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies