Baterie łazienkowe / Baterie medyczne

11 produktów
Wyświetlaj:
Sortuj:
426,81 zł / szt brutto
Produkt na zamówienie
474,78 zł / szt brutto
Produkt na zamówienie
1 849,06 zł / szt brutto
Produkt na zamówienie
2 072,55 zł / szt brutto
Produkt na zamówienie
Wyświetlaj:
Sortuj:

Baterie medyczne

Baterie medyczne to armatura powszechnie stosowana w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich, ośrodkach rehabilitacji czy domach opieki. Dzięki swojej konstrukcji i długiej dźwigni, gwarantują łatwą obsługę bez konieczności dotykania mieszacza dłońmi, co zapewnia maksymalny poziom higieny, tak istotny w branży medycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który tworzą profesjonalne baterie medyczne.

Czym są baterie medyczne?

Ze względu na specyfikę pracy w szpitalach, gabinetach i innych placówkach medycznych, korzystanie z miejsc sanitarnych wymaga zachowania odpowiednio wyśrubowanych procedur higieny. Baterie medyczne to doskonałe rozwiązanie, które pozwala lekarzom, rehabilitantom, opiekunom, pielęgniarkom i innym osobom zatrudnionym w branży medycznej, na obsługę baterii bez konieczności dotykania jej dłonią. Dzięki temu ograniczone jest roznoszenie i namnażanie zarazków i bakterii oraz zachowanie wymaganej sterylności. Baterie medyczne pozwalają na sterowanie łokciem (stąd nazwa: „baterie łokciowe”) lub innym elementem ręki zarówno natężeniem przepływu wody, jak i jego temperaturą.

Wysokiej jakości baterie medyczne dla profesjonalistów

W asortymencie naszego sklepu oferujemy Państwu sprawdzone i starannie wyselekcjonowane baterie medyczne, które znajdą zastosowanie w każdym obiekcie medycznym i opiekuńczym, niezależnie od wykonywanego zawodu. Dysponujemy szeroką ofertą baterii medycznych sztorcowych jednootworowych, jak i naściennych dwuotworowych. Każda z baterii zapewnia wysoką klasę przepływu, która pozwala znacząco ograniczyć zużycie wody, a także doskonałą klasę akustyczną, która odpowiada za możliwie cichą pracę armatury. Co więcej, większość modeli, którymi dysponujemy, posiada ogranicznik ciepłej wody redukujący ryzyko poparzenia, co jest szczególnie istotne podczas nieprecyzyjnego i szybkiego sterowania przepływem za pomocą łokcia.
Co więcej, nasze baterie medyczne wyposażane są w wysokiej jakości perlatory napowietrzające wodę i wychwytujące zanieczyszczenia. Powoduje to, że strumień wody jest lżejszy i delikatniejszy, co ma znaczenie np. podczas przemywania ran. Dzięki szczelnemu sitku filtrującemu baterie ograniczają ilość zanieczyszczeń i osadów kamieni płynących rurami.
Baterie medyczne znajdujące się w ofercie naszego sklepu wykonane zostały z trwałych korpusów miedzianych pokrytych warstwą wysokiej klasy chromu. Co więcej, do ich produkcji wykorzystane zostały wyłącznie najlepsze podzespoły i elementy – m.in. trwałe, precyzyjne i żywotne głowice ceramiczne, solidnie wykonane mieszacze z długą dźwignią, wylewki czy mocne rurki lub wężyk przyłączeniowe.

Zapraszamy do kontaktu

Mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty profesjonalnych baterii medycznych? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości, profesjonalnie doradzimy i fachowo zaproponujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb i preferencji. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies