Bednarka ocynkowana

0 produktów

Niestety, nie znaleziono żadnych produktów spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Spróbuj użyć innych słów w zapytaniu.
  • Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma "literówki".
  • Sprawdź czy szukasz w odpowiedniej kategorii.
  • Przejrzyj listę kategorii, by znaleźć szukany produkt.

Bednarka ocynkowana

Bednarka ocynkowana stanowi jeden z najważniejszych elementów w instalacjach odgromowych i uziemiających. Jest to wykonana ze stali taśma o przekroju spłaszczonego prostokąta, pokryta cynkową powłoką. Jej grubość waha się od jednego do pięciu milimetrów, a szerokość od dwóch do ośmiu i pół centymetrów. W naszym sklepie internetowym bednarka dostępna jest w zwijanych kręgach. Charakteryzuje ją szerokie zastosowanie do ochrony przeciwprzepięciowej i odgromowej.

Bednarka ocynkowana – właściwości i zastosowanie

Bednarka wykonana jest ze stali, lecz w celu jej udoskonalenia powleka się ją warstwą cynku. Ten chroni przewód przed korozją i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Dostępne w naszym asortymencie zwoje bednarki różnią się długością, szerokością oraz grubością przewodów. Dzięki zróżnicowanej i wszechstronnej ofercie każdy z powodzeniem znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom. Solidna konstrukcja bednarki oraz jej wysoka jakość zagwarantują sprawność i bezawaryjność instalacji, a zarazem bezpieczeństwo budynku chronionego przez wyładowaniami i przepięciami. Można wykorzystać ją jako główne przewody wyrównawcze, przewody uziemiające, ochronne czy uziom.

Bednarka ocynkowana jako element instalacji odgromowej

Bednarka ocynkowana jest jednym z najistotniejszym elementów instalacji odgromowej. System ma na celu chronić obiekty budowlane przed porażeniami wynikającymi z wyładowań piorunowych. Obok bednarki znajdują się w nim między innymi zwody przyjmujące ładunek elektryczny, zaciski probiercze i uziomy. Instalacja odgromowa zapewnia odprowadzanie do ziemi wyładowań piorunowych, chroniąc w ten sposób budynki przed porażeniami. Dzięki zastosowaniu połączeń wyrównawczych zabezpiecza także instalację elektryczną obiektu, zapobiegając niebezpiecznym przeskokom iskrowym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów przeznaczonych do budowy kompletnego systemu odgromowego, a zwłaszcza z szerokim asortymentem bednarek ocynkowanych.

Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze bednarki zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies