Umywalki łazienkowe

2 produkty
Wyświetlaj:
Sortuj:
COCKTAIL Umywalka owalna 65 cm, wpuszczana w blat, z otworem, bez przelewu L31865000 KOŁO
popularność:
498,46 zł / szt brutto
1 023,36 złRabat: 51.29%
Stan magazynu: 3+
COCKTAIL Umywalka prostokątna 65 cm, wpuszczana w blat, z otworem, bez przelewu L31866000 KOŁO
popularność:
731,70 zł / szt brutto
1 023,36 złRabat: 28.5%
Stan magazynu: 1+
Wyświetlaj:
Sortuj:

Umywalki łazienkowe

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu szeroki wybór umywalek łazienkowych. Dzięki różnorodności dostępnych produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Udostępniamy umywalki wiszące oraz wpuszczane w blat. Mogą być one wyposażone w przelew oraz otwór na baterię bądź nie. W naszym asortymencie znajdą się umywalki łazienkowe różnych rozmiarów. Nadadzą się do bardzo małych pomieszczeń, a także do tych większych. Z oferty będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci, gdyż nasze umywalki wyróżniają się wyjątkowym designem, często wykraczającym poza banalne rozwiązania.

Jaką umywalkę łazienkową wybrać?

Wybór umywalki łazienkowej będzie uzależniony w głównej mierze od rozmiaru samego pomieszczenia. W najmniejszych ubikacjach sprawdzi się model narożny, montowany w ścianie. Dobrym rozwiązaniem będą również umywalki montowane w blacie szafek łazienkowych. Pozwolą zaoszczędzić miejsce poprzez połączenie dwóch funkcji w jednym meblu. Do dużych salonów kąpielowych przeznaczone będą natomiast modele o dużej szerokości i eleganckim kształcie.

Umywalka łazienkowa z przelewem czy bez?

Planując zakup umywalki, należy również rozważyć kwestię przelewu. Modele z przelewem charakteryzują się większym bezpieczeństwem użytkowania. Ma to znaczenie zwłaszcza w domach, gdzie mieszkają małe dzieci. Przypadkiem mogłyby one doprowadzić do przelania się wody w umywalce i wyrządzenia poważnych szkód. Przelew zapobiega takim wypadkom, odprowadzając wodę, nawet kiedy odpływ jest zatkany. Modele bez przelewu z kolei prezentują się bardziej minimalistycznie i elegancko.

Otwory na baterie w umywalkach łazienkowych

W zależności od tego, jaką baterię łazienkową planujemy zamontować, taki model umywalki wybierzemy. Sanitariaty bez otworów sprawdzą się w przypadku baterii ściennych, montowanych nad umywalkami i podłączanych bezpośrednio do punktu poboru wody. Umywalki z otworami umożliwiają z kolei instalację baterii stojących.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą umywalek łazienkowych w naszym sklepie.

Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze umywalek łazienkowych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies