Certyfikat Lloyd’s Register Quality Assurance - OnninenCertyfikaty

Onninen Sp. z o.o. posiada Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami ISO 9001 i 14001 obejmujący swym zakresem całą działalność firmy, czyli: dostarczanie naszym klientom produktów z branży elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, grzewczej oraz sanitarnej z wykorzystaniem sieci oddziałów w Polsce, transportu (jako procesu zlecanego na zewnątrz), magazynu dystrybucyjnego i funkcji centralnych zlokalizowanych w Teolinie k/Łodzi.

Ikona PDF Certyfikat 9001 i 14001 - Onninen Polska

Ikona PDF Polityka Jakości i Polityka Środowiskowa Onninen Polska

Poprawa jakości i działalność prośrodowiskowa jest stałym elementem naszej codziennej pracy i ma priorytetowe znaczenie dla całej organizacji. Kształtujemy nasze wszystkie działania z myślą o naszych klientach, pracownikach i środowisku naturalnym. Niezależni eksperci uznanej jednostki certyfikacyjnej Lloyd’s Registerd Quality Assurance regularnie audytują nasz system zarządzania, aby sprawdzić czy spełnia on międzynarodowe standardy.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies