Onninen Gdynia Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Sklep samoobsługowy OnninenSklep
samoobsługowy
Tysiące produktów OnninenTysiące 
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Pyszna kawa OnninenPyszna
kawa
Odbiór e-zamówień OnninenOdbiór
e-zamówień
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
58 xxx xx xxPokaż
Napisz do nas ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Jadąc drogą S6 z kierunku południowego prosimy skręcić w prawo do drogi Eugeniusza Kwiatkowskiego. Następnie po 3,5 km prosimy skręcić w lewo do ulicy Hutniczej. Nasza hurtownia znajduje się 4 km od skrzyżowania, po prawej stronie.

Oddział samoobsługowy Onninen Express

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna przy ulicy Hutnicza 42 w Gdyni oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych małych hurtowni oraz instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Gdyni to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Gdyni, Półwyspu, Wejherowa, Słupska, Lęborka, Kaszub oraz Trójmiasta.

Oddział Onninen - Gdynia
Oddział Onninen - Gdynia

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Promocje w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies