Instalacje solarne / Akcesoria do instalacji solarnych

1 produkt
Wyświetlaj:
Sortuj:
Wyświetlaj:
Sortuj:

Akcesoria do instalacji solarnych

Akcesoria do instalacji solarnych to zbiór różnorodnych elementów niezbędnych do prawidłowego montażu i eksploatacji systemu kolektorów słonecznych. Znajdują się wśród nich elastyczne rury, uchwyty, okucia budowlane, złącza oraz płyny solarne. Produkty znanych marek pozwalają stworzyć kompletną instalację solarną, która jest doskonałym rozwiązaniem hołdującym ekologii i ekonomii. Korzyści płynące z zamontowania kolektorów słonecznych można mnożyć. To nowoczesne podejście do ogrzewania wody, gwarantujące oszczędność pieniędzy i brak negatywnego wpływu na środowisko.

Akcesoria do instalacji solarnych

Oprócz kolektorów słonecznych oraz niezbędnych izolacji w skład systemu solarnego wchodzą liczne akcesoria. W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się między innymi uchwyty korekcyjne i okucia budowlane pozwalające na montaż kolektorów na spadowych dachach. Udostępniamy również elastyczne rury ze stali nierdzewnej służące do  szybkiego i wygodnego łączenia paneli słonecznych z odbiornikami ciepła. W asortymencie znajdą Państwo także systemy preizolowanych rur – zasilania i powrotu – umożliwiających w prosty sposób połączyć kolektor słoneczny z zasobnikiem gorącej wody.

Instalacje solarne – działanie i zalety

Typowa instalacja solarna w budynku mieszkalnym opiera się na panelach ogrzewanych przez promienie słoneczne. Ciepło przekazywane jest do zbiornika wody użytkowej, która zyskuje w ten sposób wysoką temperaturę. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić rocznie około 60 procent energii niezbędnej do podgrzewania wody. Wiąże się to z mniejszymi wydatkami finansowymi oraz bardziej ekologicznym stylem życia. Najwyższej jakości akcesoria do instalacji solarnych, dostępne w naszym sklepie internetowym, zapewniają trwałość i niezawodność całego systemu. Nasze produkty wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem i wykorzystaniem solidnych materiałów. Inwestycja w instalację solarną to doskonały pomysł, który szybko zaczyna przynosić zyski, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem obejmującym wszelkie części niezbędne do jej budowy.

Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze instalacji solarnych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies