Łączniki natynkowe krzyżowe

14 produktów
Wyświetlaj:
Sortuj:
Łącznik krzyżowy n/t IP54 AQW7/11 Aquarius biały AQW7/11 KONTAKT-SIMON
popularność:
22,14 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
Łącznik natynkowy krzyżowy, biały CEDAR WNT700C01 SCHNEIDER ELECTRIC
popularność:
20,96 zł / szt brutto
Stan magazynu: 10+
Łącznik krzyżowy, natynkowy, IP44, biały, Hermes 0338-02 ELEKTRO-PLAST NASIELSK
popularność:
14,50 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
17,53 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
Łącznik krzyżowy n/t IP20 biały berg 3715-00 ELEKTRO-PLAST NASIELSK
popularność:
15,93 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
11,69 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
11,69 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
12,55 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
Wyłącznik krzyzowy biel WNT-8T-b TURKUS WNT-8TB OPAL
popularność:
10,90 zł / szt brutto
Stan magazynu: 40+
Wyłącznik krzyzowy bez WNT-8T-b TURKUS WNT-8TB OPAL
popularność:
10,90 zł / szt brutto
Stan magazynu: 60+
12,55 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
Wyświetlaj:
Sortuj:

Łączniki natynkowe krzyżowe

Krzyżowe łączniki natynkowe stanowią alternatywę dla modeli podtynkowych, często stosowaną w pomieszczeniach przemysłowych czy gospodarczych. Za pomocą wkrętów czy kołków montuje się je na ścianach, podczas gdy przewód doprowadza się do nich z góry bądź z dołu. Gniazda pozwalają na włączanie i wyłączanie podpiętych do nich odbiorników energii elektrycznej. Oferowane w naszym sklepie internetowym łączniki natynkowe wyróżnia bezawaryjność, wykorzystanie solidnych materiałów i łatwość instalacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem.

Łączniki natynkowe i ich zalety

Łączniki natynkowe odznaczają się wysoką jakością wykonania i odpornością na trudne warunki zewnętrzne. Są wytrzymałe na uderzenia i zarysowania, z powodzeniem zabezpieczając elementy osprzętu elektrycznego znajdujące się w środku. Chronione są one również przed wilgocią, kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Obudowy łączników natynkowych nie niszczą się i nie odbarwiają mimo intensywnego użytkowania. Dostępne na naszej stronie internetowej krzyżowe łączniki natynkowe występują w licznych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować je do każdego pomieszczenia.

Zastosowanie łączników krzyżowych

Łączniki krzyżowe znajdują zastosowanie tam, gdzie nie wystarczają łączniki pojedyncze, podwójne, a nawet schodowe. Pierwsze dwa rodzaje służą najczęściej operowaniu światłem z jednego miejsca. Ostatni to z kolei gniazdo pozwalające na włączanie i wyłączanie opraw oświetleniowych z dwóch różnych miejsc w domu. Łączniki krzyżowe natynkowe lub podtynkowe przydadzą się wtedy, gdy do operowania światłem chcemy wykorzystać przynajmniej trzy gniazda. Znajdą więc zastosowanie na przykład na wielopoziomowych klatkach schodowych, pomiędzy dwoma łącznikami schodowymi.

Krzyżowe łączniki natynkowe sprawdzą się głównie w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki, a więc na przykład w halach garażowych, magazynach, pralniach, w pomieszczeniach gospodarczych oraz na zewnątrz.

Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze łączników natynkowych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies