Łazienka / Spłuczki pcv

6 produktów
Wyświetlaj:
Sortuj:
Zawór napełniający stelaż 99066 (0701078) 94132000 KOŁO
popularność:
57,07 zł / szt brutto
77,49 złRabat: 26.35%
Stan magazynu: 5+
Click-clack Zawór spustowy do um bez przelewu 99110000 KOŁO
popularność:
51,64 zł / szt brutto
70,11 złRabat: 26.34%
Stan magazynu: 20+
Click-clack Zawór spustowy do um z przelewem 99111000 KOŁO
popularność:
51,64 zł / szt brutto
70,11 złRabat: 26.34%
Stan magazynu: 20+
Zawór napełniający, poziomy 3/8" do spłuczek z tworzywa oraz ceramicznych E118-01 PREVEX
popularność:
17,17 zł / szt brutto
18,19 złRabat: 5.61%
Stan magazynu: 300+
Zawór spłukujący z funkcją stop do spłuczek       ceramicznych i B109P E403 PREVEX
popularność:
45,01 zł / szt brutto
Stan magazynu: 60+
Zawór spłukujący, dwufunkcyjny 3-6 litra, niski do spłuczek ceramicnych, kompakt E404 PREVEX
popularność:
65,87 zł / szt brutto
71,94 złRabat: 8.44%
Stan magazynu: 5+
Wyświetlaj:
Sortuj:

Spłuczki PCV

Spłuczki PCV to podstawowe wyposażenie wszystkich toalet. Dzięki nim możliwe jest sprawne, szybkie, skuteczne i ekonomiczne spłukiwanie nieczystości za pomocą jednego palca. Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty spłuczek, zaworów napełniających i zaworów spustowych do toalet i umywalek.

Spłuczki PCV – zawory spłukujące

Spłuczki PCV dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim wysokiej jakości zawory napełniające o uniwersalnym wymiarze 1/2” lub 3/8”. Zawory te wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, które gwarantuje wieloletnią i bezproblemową eksploatację spłuczki PCV.
Niemal wszystkie bardziej zaawansowane spłuczki PCV pozwalają na ustawienie małego spłukiwania na poziomie 3 l oraz dużego spłukiwania na poziomie 6 l. Co więcej, większość zaworów napełniających dostępnych w naszym sklepie zapewnia elastyczną regulację ilości doprowadzanej do zbiornika wody.

Oferujemy także bardziej zaawansowane technologicznie spłuczki PCV z funkcją „stop”, która pozwala na zatrzymanie spłukiwania toalety po ponownym naciśnięciu przycisku. Opcja ta pozwala znacząco zredukować ilość zużywanej wody, a tym samym aktywnie przyczynić się do ochrony środowiska.

Spłuczki PCV – zawory napełniające

W prezentowanej kategorii, w której skład wchodzą spłuczki PCV, oferujemy także zawory napełniające stelaże i spłuczki z tworzywa sztucznego
oraz ceramicznego. Zawory posiadają podłączenie boczne i przyłącze 1/2” lub 3/8”. Zawory napełniające dostępne w naszej ofercie to wysokiej klasy mechanizmy napełniające, które gwarantują perfekcyjną szczelność, sprawne działanie, wysoką kulturę pracy, a także bezawaryjną konstrukcję, która zapewni wiele lat eksploatacji.Niektóre zawory obecne w asortymencie naszego sklepu umożliwiają elastyczną regulację wody doprowadzanej do spłuczki PCV lub spłuczki wykonanej z ceramiki. Oferujemy zawory napełniające poziome i pionowe.

Spłuczki PCV – zawory spustowe

W tej kategorii oferujemy Państwu także zawory spustowe zamykane na zatrzask do umywalek z przelewem i bez przelewu. Są to tzw. mechanizmy „click-clack”, które zapewniają wysoki komfort użytkowania umywalek, funkcjonalność i intuicyjną obsługę. Po wciśnięciu zaworu w kierunku umywalki zamyka się on blokując dopływ wody. Po ponownym naciśnięciu zawór odblokowuje się.
Zawory spustowe zamykane na zatrzask to świetne rozwiązanie w przypadku baterii umywalkowych, które nie są wyposażone w mechanizm dźwignicowy do podnoszenia korka spustowego. Prezentowane zawory spustowe sprawdzą się również w wannach niewyposażonych w mechanizm otwierania zaworu.

Spłuczki PCV – szeroka i atrakcyjna oferta w jednym miejscu

W sklepie Onninen znajdą Państwo wszystkie akcesoria hydrauliczne i sanitarne. Dysponujemy niezwykle bogatą, sprawdzoną i atrakcyjną cenowo ofertą, do której zaliczają się m.in. spłuczki PCV czy zawory spustowe. W przypadku pytań, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy służą fachowymi poradami i wsparciem merytorycznym na każdym etapie.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies