Onninen Leszno Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Sklep samoobsługowy OnninenSklep
samoobsługowy
Tysiące produktów Onninen3 500 
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Pyszna kawa OnninenPyszna
kawa
Odbiór e-zamówień OnninenOdbiór
e-zamówień
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
65 xxx xx xxPokaż
Napisz do nas ul. Obrońców Lwowa 19, 64-100 Leszno
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Budynek oddziału hurtowni miesci się na placu hurtowni budowlanej Peamco. Prosimy kierować sie na wiadukt trasą na Wschowę (Żary, KD12). Na światłach przed wiaduktem od strony alei Jana Pawła II prosimy skręć w lewo w ul. Cypriana Kamila Norwida, następnie po prawej stronie za salonem meblowym Bodzio prosimy skręcić na plac gdzie miesci sie firma Onninen.

Oddział samoobsługowy Onninen Express

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Obrońców Lwowa 16 w Lesznie to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Lesznie to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce. Obsługujemy trasy obejmujące Leszno, Włoszakowice, Wschową, Śmigiel, Kościan, Gostyń, Krobię, Krzywiń, Poniec oraz Rawicz, Górę, Grodzisk Wlkp. i Koźmin Wlkp.

Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno
Oddział Onninen - Leszno

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Promocje w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies