Narzędziaki - centralna akcja promocyjna
w sieci Onninen Express

Express
Instalator

Narzędziaki (1)

Narzędziaki - Klepak Józek Narzędziaki - Żarliwa Żanetka

Kiedy wszystkie narzędzia zawodzą z pomocą przychodzi niezawodny młotek. Uroczy w swej prostocie, nawet wtedy gdy mówi „weszłem”, zamiast „wszedłem” 😉

Gdyby była człowiekiem na pewno startowałaby do konkursu piękności lub próbowałaby swoich sił w modelingu, niestety jest tylko żarówką, którą wszyscy chętnie wkręcają.

Narzędziaki - Francuz Pierre Narzędziaki - Długa Mirka

Można by rzec - francuz z krwi i kości, jednak w tym przypadku po prostu z pluszu. Tolerancyjny optymista, przesadnie dbający o swój „le wąs”.

Jej przydomek „długa” świadczy nie tylko o długości jej miary, ale również o długości języka, który przenosi informacje szybciej niż pendolino.

Narzędziaki - Uszczypliwa Krysia Narzędziaki - skrzynka Grażynka

Kombinuje gdzie się da, jak przystało na Panią „kombinerkę”. Nie może się powstrzymać przed kąśliwymi komentarzami, chociaż nad tym pracuje.

„Matka” wszystkich narzędziaków, otacza je troską i daje poczucie bezpieczeństwa. Jej wewnętrzny spokój pozwala stworzyć prawdziwe ognisko domowe.

Akcja ogólnopolska organizowana  w sieci sprzedaży EXPRESS.

• I termin – Mikołajki      

Akcja będzie trwała od 1 listopada do 31 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.  Akcją zostaną objęte wszystkie produkty Partnera dostępne  w sieci express. Wybrany produkt Partnera akcji zostanie na czas promocji wyeksponowany w koszach promocyjnych w sieci Express. Logotypy Partnerów akcji będą eksponowane:

  • na plakatach,
  • na kuponach promocyjnych
  • w mediach społecznościowych Onninen
  • na stronie internetowej onninen.pl

Zasady:

Za każdy zakup o wartości 200 zł, w tym min. 1 produkt Partnera akcji, Klient otrzymuje naklejkę. Po uzbieraniu 5 naklejek Klient odbiera wybraną przez siebie maskotkę. Cała kolekcja narzędziaków składa się z pięciu maskotek, po uzbieraniu wszystkich Klient otrzymuję "skrzynkę Grażynkę" gratis.

Koszt udziału w promocji: 5 000 zł netto

W celu skorzystania z oferty lub w razie pytań prosimy o kontakt:

Katarzyna Połomska
tel. +48 42 676 89 09 , mobile +48 507 007 579
katarzyna.polomska@onninen.com
formularz kontaktowy

Ikona PDFAby zapisać bieżący widok do pliku PDF użyj opcji "Drukuj" oraz wybierz urządzenie "Zapisz jako PDF" lub "PDF-XChange"
Aby dopasować wydruk do strony użyj opcji skalowania wydruku.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies