Centrum Obsługi Klienta Onninen

Odpowiemy na każde pytanie!

Centrum Obsługi Klienta OnninenW trosce o kompleksową obsługę naszych Klientów i jak najwyższą jej jakość, 4 lutego 2019 roku uruchomiliśmy Centrum Obsługi Klienta (w skrócie COK) zlokalizowane w Teolinie koło Łodzi.

Aktualnie zespół liczy 5 osób, które w głównej mierze obsługują reklamacje. Do dyspozycji Klientów jest nowy adres e-mail COK@onninen.com, pod którym czekamy na zgłoszenia w sprawach reklamacji lub zapytania o status tych spraw. Dotychczasowy adres e-mail reklamacje@ onninen.pl jest nadal aktywny i obsługiwany przez Centrum Obsługi Klienta.

Centrum Obsługi Klienta przejęło także obsługę połączeń telefonicznych kierowanych na główny numer 42 676 88 66, połączeń nieodebranych w oddziałach oraz zapytań z formularza na stronie internetowej www.onninen.pl i z adresu handlowy@onninen.pl.

Anna MalickaAnna Malicka
Kierownik ds. relacji z Klientami
Piotr BłazińskiPiotr Błaziński
Konsultant ds. obsługi Klienta
Martyna BuldeckaMartyna Buldecka
Konsultantka ds. obsługi Klienta
Ernest KopaniewskiErnest Kopaniewski
Konsultant ds. obsługi Klienta
Zofia SujkowskaZofia Sujkowska
Konsultantka ds. obsługi Klienta
Agnieszka Wenus-FrączakAgnieszka Wenus-Frączak
Konsultantka ds. obsługi Klienta

Centrum Obsługi Klienta Onninen - obsługa

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu w bieżących sprawach i usprawnią proces reklamacji, zamówień i obsługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń Onninen801 666 463

Przejdź do działu Kontakt

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies