Majsterkuj z najlepszymi! Pat i Mat w oddziałach Onninen Express!

Pat i Mat w Onninen Express (5)Zapewne każdy pamięta dwóch beztroskich rozrabiaków sprzed lat, których pomysły prowadziły do mniejszych lub większych katastrof podczas majsterkowania. Pat i Mat, bo tak nazywają się bohaterowie serialu animowanego, powracają w zupełnie innej formie! Gdzie ich możesz spotkać? W naszych oddziałach Onninen Express!

O tym, co się działo, gdy Onninen jeszcze nie istniał…

Choć odcinków tego serialu było mnóstwo i trudno sobie przypomnieć każdą sytuację z osobna, to pewne momenty udaje nam się skojarzyć. Mowa tu o takich zdarzeniach jak między innymi upadek z drabiny, pomalowanie niewłaściwej ściany, czy też przecięcie złego kabla w wykonaniu obojga bohaterów. Wielu fanów Pata i Mata z pewnością zgodnie stwierdzi, że to cud, iż z każdej takiej sytuacji bohaterowie wychodzili obronną ręką. Na szczęście „wypadki” te miały miejsce jedynie w świecie fabularnym, a legenda niesfornych sąsiadów odbija się echem do dziś.

Pat i Mat w Onninen Express (3)Wyobraźmy sobie jednak, jak mogłaby wyglądać taka rzeczywistość, gdyby naszym ulubionym bohaterom na każdym kroku towarzyszyły produkty marki Onninen… Czy ich historia byłaby tak barwna? Trudno powiedzieć, choć na pewno dowiedzielibyśmy się, że taker do spinek ma szereg innych (biorąc pod uwagę ich pomysły pewnie ryzykownych!) zastosowań, a drzwiczki rewizyjne mogą posłużyć nie tylko do zakrycia otworów w ścianie. Niezależnie od tego, jak bardzo nasi bohaterowie chcieliby sobie utrudnić życie, każde zlecenie kończyłoby się… sukcesem! Ostatecznie Onninen to profesjonalny partner, który nie uznaje wpadek! 😊

Jaki z tego wniosek? Wszyscy żałujemy, że Onninen nie był częścią tej historii i dlatego postanowiliśmy to naprawić! Jak? Tworząc historię, jakiej jeszcze nie było! W tym wypadku potrzebujemy jednak Twojego wsparcia! Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Pat + Mat + Onninen = profesjonalizm
z dawką dobrego humoru

Pat i Mat w Onninen Express (6)Dla wszystkich miłośników niesfornych Sąsiadów, którzy w zamierzchłych czasach PRL-u stali się symbolem branży instalacyjnej, przygotowaliśmy konkurs! Jeżeli chcesz dołączyć do grona klientów, którzy wraz z Onninenem zapragnęli odczarować nieco historię niefortunnych wpadek, weź udział w naszej akcji promocyjnej! Od teraz to profesjonaliści kreują dzieje Pata i Mata. Bądź jednym z nich i zrób to, jak należy!

Zasady przytulania sąsiadów

Od czego zacząć? To bardzo proste! Kupuj produkty partnerów akcji w Onninen Express, zbieraj naklejki, a potem wymień je na maskotkę w postaci Pata albo Mata!  Nie ukrywamy, że najlepiej, jeśli przytulisz ich w komplecie!

W oddziałach Onninen Express dostępne są kupony, które pomogą Ci w kolekcjonowaniu naklejek. Za każde wydane 100 zł odbierzesz jedną naklejkę. W momencie, gdy uzbierasz ich komplet, a mianowicie 10 sztuk, możesz się zgłosić do oddziału. Promocja trwa do 31 maja 2019 roku, a nagrody są wydawane do wyczerpania zapasów. Lepiej się pospiesz!

Kim są partnerzy akcji?

Partnerami promocji, a tym samym przyjaciółmi Pata i Mata są następujące marki:

  • Onnline – marka oferująca profesjonalne produkty oraz rozwiązania, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi oraz środowiskowymi.
  • Eaton – spółka specjalizująca się w dostawie energooszczędnych rozwiązań, które wspierają klientów w efektywnym zarządzaniu zasilaniem elektrycznym, hydraulicznym i mechanicznym.
  • Purmo – lider na rynkach europejskich, którego głównym asortymentem są różnego rodzaju grzejniki. Rozwiązania oferowane przez Purmo są innowacyjne, a ponadto cechują się wysoką jakością.
  • Grundfos – światowy lider pośród producentów pomp. Misją marki jest rozwój technologii, produkcja oraz sprzedaż asortymentu najwyższej jakości, a jednocześnie troska o poprawę jakości życia i stanu środowiska naturalnego.
  • Geberit – marka z ponad 150-letnim doświadczeniem, która oferuje innowacyjne oraz estetyczne rozwiązania łazienkowe.
  • Galmet – firma występująca w czołówce najnowocześniejszych oraz najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w branży grzewczej.
  • KAN-therm – multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych, wodnych oraz technologicznych.
  • Atlantic – firma, której udało się stworzyć oraz realizować wizję wielowymiarowego komfortu cieplnego, doskonale dostosowującego się do zmieniającej się na rynku techniki grzewczej.
  • Uponor – marka oferująca wysokiej jakości systemy rurowe instalacji wewnętrznych, sieci preizolowane oraz automatykę i ogrzewanie/ chłodzenie płaszczyznowe.
  • Wavin – wiodący  dostawca  systemów instalacyjnych  z tworzyw sztucznych. Koncern dostarcza  rozwiązania takie jak m.in. bezpieczna dystrybucja wody pitnej.

Pat i Mat w Onninen Express (1)Z Patem i Matem za pan brat!

Obudź w sobie dziecięcą radość i dołącz do tej przyjaznej akcji jak najszybciej! Pat i Mat znają rzeczywistość, w której  Onninen nie istnieje, dlatego pora to zmienić! Profesjonalny asortyment i dobra zabawa w jednym? Takie rzeczy tylko w naszych Ekspresach

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat akcji, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem!

Przejdź do strony akcji

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies