Mamy powód do dumy - jubileusze długoletnich Pracowników Onninen!

Podczas, gdy rynek pracownika ma się w Polsce coraz lepiej, a firmy mają kłopoty z obsadzaniem stanowisk, Onninen ma prawdziwy powód do dumy!

Mamy powód do dumy - Jubileusze długoletnich Pracowników Onninen!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Obchodzimy kolejne jubileusze naszych długoletnich Pracowników, którzy mimo szerokiego wachlarza możliwości zawodowych, postanowili właśnie z nami związać swoją profesjonalną przygodę. Są wśród nas osoby, które pracują w Onninen 10, 15, 20, a nawet 25 lat! Wielokrotnie zmieniali swoje role i miejsce w strukturach naszej organizacji, ale to właśnie dzięki ich pasji, zaangażowaniu, profesjonalizmowi i przedsiębiorczości Onninen jest dzisiaj w tym miejscu, czyli w czołówce firm w branży technicznej i ma świetne perspektywy dalszego rozwoju.

Osoby na zdjęciu, to tylko wybrana delegacja naszych długodystansowców – jest ich znacznie więcej. Pracują z nami również osoby, które w pewnym momencie postanowiły poszukać nowych doświadczeń poza Onninenem. Zatoczyły koło wśród innych pracodawców i z nowym bagażem doświadczeń zdecydowały się wrócić na nasz pokład, bo jest im z nami po drodze.  

Obalamy zatem mit „fruwających motyli”, które sprzyjają wrażeniu, że rotacja stanowisk jest konieczna do rozwoju zawodowego. Częste zmienianie pracy z pewnością ubarwia CV, ale my wiemy, że naszym najcenniejszym kapitałem jest sprawdzona i dobrze wyselekcjonowana kadra, z której jesteśmy bardzo dumni i na której możemy polegać w każdej sytuacji.

Sprawdź dlaczego warto pracować w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies