Zwycięstwo drużyn Onninen w konkursie "Wolf i las kręci nas"

Serdecznie gratulujemy naszym Koleżankom i Kolegom za zajęcie dwóch miejsc na podium w konkursie Wolf i las kręci nas zorganizowanego przez markę Wolf. W klasyfikacji drużynowej Onninen uplasował się na pierwszym i trzecim miejscu! To jednak nie koniec sukcesów, ponieważ pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej zdobył nasz kolega Grzegorz Kowalczyk.

Zwycięstwo Onninen w konkursie Wolf

Zwycięstwo Onninen w konkrsie Wolf i las kręci nas (4)

Celem konkursu było wsparcie środowiska, wykorzystując aktywność fizyczną uczestników. Po każdych przejechanych 4 kilometrach, firma Wolf zasadzała jedno drzewo. Im więcej przejechanych kilometrów na rowerze, tym więcej drzew. Podczas trwania konkursu wszysycy uczestnicy pokonali 91 710 kilometrów, co przełożyło się na 20 000 posadzonych drzew

Jak mówi jeden z uczestników konkursu Andrzej Prętki - Dyrektor Sprzedaży Segmentu Redystrybucji Onninen, „najtrudniejsze to zmotywować się codziennie do wyjścia na rower i tak przez 3 miesiące… jednak świadomość, że każde 4 przejechane kilometry to 1 posadzone drzewo daje pozytywnego kopa i motywuje do wysiłku.

Zwycięstwo Onninen w konkrsie Wolf i las kręci nas (5)

Zwycięstwo Onninen w konkrsie Wolf i las kręci nas

Zwycięstwo Onninen w konkrsie Wolf i las kręci nas (6) Zwycięstwo Onninen w konkursie Wolf (2)

Konkurs zorganizowany przez markę Wolf wpłynął dobrze nie tylko na zdrowie i środowisko, ale również na integrację wszystkich uczestników - "pokazaliśmy, że jako zespół potrafimy się wspierać i wzajemnie motywować. Dzięki temu osiągneliśmy świetne wyniki i ogromną satysfakcję" - mówi Anna Kuśmirek - koordynator ds. zarządzania asortymentem Onninen.

"Jazda na rowerze pozwala wypocząć, przy okazji podziwiając piękne widoki. Jeżdżąc na rowerze można odkryć miejsca urokliwe i wyjatkowe. Polecam ten sport wszystkim" -  podsumował Jarosław Horbacz - Przedstawiciel Handlowy Onninen.

Cieszymy się z sukcesu naszych pracowników i wierzymy, że w przyszłości zespół Onninen również zaangażuje się w inne projekty z obszaru CSR.

Zwycięstwo Onninen w konkursie Wolf (1)

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies