Automatyka
Pneumatyka
Elektrotechnika

Oferta przemysłowa

Oferta dla przemysłu Onninen

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającemu się rynkowi przemysłowemu w Polsce,  w 2013r. powstał centralny Dział Przemysłowy, dedykowany do obsługi klientów ze wszystkich jego sektorów.

Szeroka oferta produktowa, składająca się z asortymentu elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, wentylacji i klimatyzacji, HEPAC oraz produktów dedykowanych do sieci zewnętrznych pozwala na zaspokojenie potrzeb produkcyjnych, a także zapewnienie ciągłości produkcji większości przedsiębiorstw.

Duża sieć oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce sprawia, że jesteśmy blisko klienta i możemy szybko reagować na jego potrzeby. Kluczowym wsparciem dla klienta są nasi wykwalifikowani Regionalni Doradcy Techniczno – Handlowi.

Zapewniamy  najwyższy standard obsługi, nowoczesny system zamówień internetowych oraz sprawną realizację zleceń wraz z dostawą we wskazane przez klienta miejsce.

Poznaj produkty

Zapisz się do newslettera
i otrzymuj najlepsze oferty, kupony rabatowe,
informacje o promocjach i nowościach
Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies