Ogrzewacze wody / Ogrzewacze wody gazowe

3 produkty
Wyświetlaj:
Sortuj:
Podgrzewacz TERMAQ AQUA-POWER ECO GH-19-02 2E-G20 WGH3923000000/PL1X TERMET
popularność:
1 329,88 zł / szt brutto
1 955,70 złRabat: 32%
Stan magazynu: 3+
Podgrzewacz TERMAQ ELECTRONIC ECO GE-19-02 2E-G20 WGE3723000000/PL1X TERMET
popularność:
1 843,77 zł / szt brutto
Stan magazynu: 70+
Ogrzewacz gazowy MAG mini 114/1 I(E-PL) 0010022615 VAILLANT
popularność:
1 998,75 zł / szt brutto
3 075,00 złRabat: 35%
Stan magazynu: 10+
Wyświetlaj:
Sortuj:

Gazowe ogrzewacze wody - sklep hurtownia Onninen

W naszym sklepie internetowym oferujemy duży wybór ogrzewaczy wody gazowych. Zamontowanie tego rodzaju urządzenia to najtańszy sposób na zapewnienie gospodarstwu domowemu gorącej wody. Takie ogrzewacze można spotkać najczęściej w blokach bez centralnego kotła grzewczego lub w starszych domach jednorodzinnych. Nasze ogrzewacze wody mogą być zasilane gazem ziemnym lub gazem płynnym, a niektóre modele działają na jeden i drugi rodzaj gazu.

Gazowe ogrzewacze spalają gaz w komorze otwartej lub komorze zamkniętej. Te ostatnie są zdecydowanie bezpieczniejsze. Natomiast ogrzewacze z otwartą komorą spalania nie mogą być montowane w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie dłużej niż 2 godziny, a samo pomieszczenie nie powinno być mniejsze niż 8 m3.

Należy podkreślić, że nowoczesne modele gazowych ogrzewaczy wody, które znaleźć można w naszej ofercie, są zdecydowanie bezpieczniejsze niż produkowane jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Współczesne ogrzewacze często są wyposażone w czujniki spalin, które wyłączają urządzenie, gdy zostanie wykryte niebezpieczne stężenie czadu.

Proponujemy przepływowe ogrzewacze gazowe, które podgrzewają wodę bezpośrednio przepływającą przez urządzenie i w przeciwieństwie do starszych modeli, w których palił się płomyk kontrolny umożliwiający zapłon piecyka w momencie odkręcenia kranu, zapalają się poprzez iskrę z zainstalowanej baterii. Takie rozwiązanie jest bezpieczniejsze i pozwala zoptymalizować zużycie gazu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem ogrzewaczy wody gazowych.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze gazowego ogrzewacza wody zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies