Promienniki podczerwieni w Ogrzewanie elektryczne

2 produkty
Wyświetlaj:
Sortuj:
Wyświetlaj:
Sortuj:

Promienniki podczerwieni - sklep hurtownia Onninen

W naszym sklepie internetowym oferujemy wysokiej jakości promienniki podczerwieni. To wygodny, alternatywnym sposób ogrzewania, który w dodatku jest ekologiczny, nie emituje zanieczyszczeń do atmosfery. W promiennikach podczerwieni energia elektryczna zamieniana jest w ciepło. Rozgrzana do kilkuset stopni Celsjusza grzałka emituje promieniowanie podczerwone, które nie jest widoczne dla ludzkiego oka, ale za to jest doskonałym nośnikiem ciepła.

Proponujemy wiele różnych modeli promienników podczerwieni, które różną się nie tylko mocą, ale także wieloma innymi parametrami, a nawet designem. To sprawia, że każdy może łatwo dobrać odpowiednie urządzenie grzewcze do własnych potrzeb. Oferujemy promienniki podczerwieni, które można zamontować wewnątrz, ale także na zewnątrz. Należy jednak pamiętać, że takie urządzenia nie nagrzewają powietrza. Ich zadaniem jest wyemitowanie ciepła, które ogrzewa bezpośrednio osoby lub przedmioty znajdujące się w zasięgu promieniowania.

Dużą zaletą promienników podczerwieni jest ich błyskawiczne nagrzewanie – w przypadku niektórych modeli nawet w 1 sekundę po włączeniu urządzenia. To szybko wywołuje uczucie przyjemnego ciepła.

Dobierając promiennik, należy wziąć pod uwagę wielkość powierzchni, jak ma zostać ogrzana. Najczęściej producenci podają następujące parametry:

  • sypialnia - 25 W/m3,
  • salon – 30 W/m3,
  • kuchnia – 25 W/m3,
  • pokój dziecięcy – 30 W/m3,
  • łazienka – 40 W/m3,
  • przedpokój – 20 W/m3.

Promienniki podczerwieni mogą być doskonałym rozwiązaniem, gdy trzeba szybko dogrzać się w zimowe wieczory. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem takich urządzeń.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze promienników podczerwieni zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies