Kotły i piece w Ogrzewanie

191 produktów
Sortuj:
4 285,63 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
18,51 zł / szt brutto
Stan magazynu: 100+
28,91 zł / szt brutto
Stan magazynu: 300+
53,38 zł / szt brutto
Stan magazynu: 70+
138,98 zł / szt brutto
Stan magazynu: 50+
23,27 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
15,95 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
174,34 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
41,24 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
151,54 zł / szt brutto
Stan magazynu: 70+
207,50 zł / szt brutto
Stan magazynu: 10+
9 660,42 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
13 608,23 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
157,44 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
6 900,30 zł / szt brutto
Stan magazynu: 3+
6 983,94 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
19 863,27 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
12 354,12 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
234,68 zł / szt brutto
Stan magazynu: 3+
Sortuj:

Kotły i piece

Proponujemy w naszym sklepie bardzo szeroki asortyment kotłów i pieców najwyższej jakości. Każdy z nich został wykonany zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, tak aby spełniał nawet najbardziej rygorystyczne normy.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne kotły elektryczne, które mogą być dobrą alternatywą dla innych rozwiązań grzewczych, a do tego wyróżniają się wysoką sprawnością i są bezpieczne dla domowników. Aby jednak zoptymalizować koszty w stosunku do zysków w postaci ciepła, istotne jest odpowiednie dobranie takiego kotła. Warto tutaj zwrócić uwagę na renomę producenta, jakość, rzeczywiście potrzebną moc, a także na sterowanie – nowoczesna automatyka potrafi dobierać parametry pracy kotła elektrycznego do temperatury zewnętrznej i do warunków panujących w pomieszczeniu.

Oferujemy również kotły gazowe najnowszej generacji, którymi można ogrzać nie tylko wodę użytkową, ale także cały dom. Proponujemy zarówno kotły jednofunkcyjne, jak i dwufunkcyjne. Czym różnią się te dwa rozwiązania? W modelu jednofunkcyjnym dostępny jest zbiornik z ciepłą wodą, w dwufunkcyjnym woda jest ogrzewana przepływowo, w jednofunkcyjnym ilość wody zależy od wielkości zbiornika, w dwufunkcyjnym – od mocy kotła. Dodatkowo w wersji jednofunkcyjnej można zastosować cyrkulację c.w.u., a także rozbudować instalację w przyszłości. W naszym asortymencie posiadamy zarówno kotły gazowe atmosferyczne (palnik atmosferyczny, zamknięta lub otwarta komora spalania), jak i kotły kondensacyjne (bardzo ekonomiczne, odzyskują część energii cieplnej z pary wodnej). Do tego można u nas również kupić kompletne pakiety systemowe, zasilane gazem.

W tej kategorii znajdują się także kotły olejowe, które są dobrym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do instalacji gazu ziemnego. Ogrzewanie olejem opałowym jest bardzo wygodne, a do tego nie zanieczyszcza się w dużym stopniu środowiska. W naszym sklepie można także nabyć akcesoria i zbiorniki do kotłów olejowych.

Nie zapomnieliśmy również o tradycyjnych kotłach na paliwo stałe. Proponujemy jednak nowe, bardziej ekologiczne rozwiązania w tym segmencie. Znajdą państwo u nas zarówno kotły węglowe, stałopalne, pelletowe (paliwo wygodne w użyciu i ekologiczne) oraz inne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kotłów i pieców.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze kotła lub pieca zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies