Zaciski do linii napowietrznych

0 produktów

Niestety, nie znaleziono żadnych produktów spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Spróbuj użyć innych słów w zapytaniu.
  • Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma "literówki".
  • Sprawdź czy szukasz w odpowiedniej kategorii.
  • Przejrzyj listę kategorii, by znaleźć szukany produkt.

Zaciski do linii napowietrznych

Linie elektroenergetyczne napowietrzne służą przesyłaniu energii elektrycznej i stanowią większość wśród linii przesyłowych. Są poprowadzone przez rozległe tereny, gdzie mogą być narażone na trudne warunki środowiskowe i liczne czynniki zewnętrzne, takie jak choćby destrukcyjne zjawiska atmosferyczne. Izolację linii napowietrznych stanowi powietrze. Do jej instalacji niezbędne są profesjonalne zaciski do linii napowietrznych. W naszym sklepie internetowym można znaleźć zaciski prądowe, zaciski przebijające aluminiowe, zaciski przebijające miedziowo-aluminiowe oraz zaciski śrubowo-kabłąkowe.

Zaciski przebijające aluminiowe

Zaciski przebijające aluminiowe wykorzystuje się do łączenia linii głównych i odgałęźnych. Wykonane są z twardego stopu aluminium i charakteryzują się odpornością na korozję oraz trudne warunki atmosferyczne. Dobry zacisk przebijający nie osłabia znacząco przewodu, jest odporny na wibracje i cechuje się wysokimi parametrami elektrycznymi.

Zaciski przebijające miedziowo-aluminiowe

Zaciski przebijające miedziowo-aluminiowe przypominają zaciski aluminiowe, różnią się od nich przede wszystkim materiałem, z jakiego są wykonane. Podobnie jak miedziowo-aluminiowe, występują również w dwóch wersjach: jednostronnie i dwustronnie przebijających izolację. Te pierwsze służą łączeniu przewodów izolowanych, a te drugie łączeniu linii gołej z przewodami izolowanymi.

Zaciski śrubowo-kabłąkowe

Zaciski śrubowo-kabłąkowe służą do zamykania pętli na izolatorach stojących oraz uchwytach kabłąkowych. Łączą dwa przewody aluminiowe bądź stalowo-aluminiowe.

Zaciski prądowe

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również zaciski prądowe do linii napowietrznych . Występują w wersji aluminiowej oraz aluminiowo-miedzianej. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo wysokiej jakości zaciski do linii napowietrznych.

Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze zacisków do linii napowietrznych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies