Onninen Płock Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Sklep samoobsługowy OnninenSklep
samoobsługowy
Tysiące produktów OnninenTysiące
produktów
Doradztwo techniczne OnninenDoradztwo
techniczne
Pyszna kawa OnninenPyszna
kawa
Odbiór e-zamówień OnninenOdbiór
e-zamówień
Płatność kartą OnninenPłatność
kartą
Kredyt kupiecki OnninenKredyt
kupiecki
24 xxx xx xxPokaż
Napisz do nas Trasa ks. Jerzego Popiełuszki 4, 09-410 Płock
7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu:

Jadąc ulicą Wyszogrodzką z kierunku Warszawy prosimy skręcić w Trasę ks. Jerzego Popiełuszki, następnie przed Decatlonem skręcamy w prawo na wysokości sklepu Leroy Merlin. Oddział znajduje się w budynku obok w sąsiedztwie sklepów Media Expert i Komfort.

Oddział samoobsługowy Onninen Express

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Trasa ks. Jerzego Popiełuszki 4 w Płocku oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych małych hurtowni oraz instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Płocku to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Oddział Onninen - Płock
Oddział Onninen - Płock
Oddział Onninen - Płock
Oddział Onninen - Płock
Oddział Onninen - Płock

Udostępnij:

Szkolenia w oddziałach

Promocje w oddziałach

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies