Odbierz wózek narzędziowy AM-tech
za zakup produktów marki Awex za min. 1 500 zł netto!

Promocja Awex - Wózek narzędziowy Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.11.2017r. - 31.01.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Awex
O wartości:

min. 1 500 zł netto
Nagroda:

wózek narzędziowy AM-tech
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 3 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy AWEX Sp. z o.o. spółka komandytowa, ul. Długa 39 32-091 Masłomiąca, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Numer KRS: 0000491263, NIP: 5130236608.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 listopada 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów nagród.
 4. Przedmiotem promocji objęte są wszystkie produkty AWEX Sp. z o.o. s.p.k. dostępne na stanach magazynowych w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji:
  • Klienci/Odbiorcy za zakup asortymentu AWEX w sieci sprzedaży Onninen za wartość min. 1 500 zł netto w okresie trwania promocji otrzymują nagrodę.
  • Uczestnik może w okresie trwania promocji otrzymać maksymalnie 3 nagrody.
 6. Nagroda w promocji:
  • Wózek narzędziowy AM-tech nr katalogowy S5650 - pula nagród 75 sztuk.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy AWEX Sp. z o.o. S.k. dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych firmy AWEX  przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera a następnie Kierownika oddziału Onninen w terminie do 7 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 7 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt.8 regulaminu.
 10. Odbiór nagrody przez uczestnika zgodnie z założeniem promocji o którym  mowa w pkt 5, powoduje brak możliwości zwrotu towarów objętych promocją .  
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies