Odbierz kurtkę 3 w 1 za zakup produktów
marki Ekotech za min. 4 000 zł netto!

Promocja Ekotech - Kurtka 3 w 1 Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: od 01.09.2017r. do 30.09.2017r. lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Ekotech
O wartości:

min. 4 000 zł netto
Nagroda:

kurtka 3 w 1
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
 Uczestnik może wygrać 1 nagrodę w trakcie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy EKOTECH.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców (Klientów) będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Konkursu prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1września 2017 do 30 września 2017 roku.
 4. Przedmiotem promocji jest: wszystkie produkty EKOTECH.
 5. Nagrodą w promocji jest: Kurtka 3 w 1.
 6. Zasady Promocji:
  • Za zakup produktów wymienionych w punkcie 4 regulaminu o wartości 4.000 zł netto, w okresie trwania Promocji, Klient otrzymuje nagrodę.
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży za okres wymieniony w pkt. 3 niniejszego Regulaminu przygotowanego przez analityka z ramienia organizatora  a następnie przekazanego przez koordynującego przebieg Konkursu tj. Anety Foks.
 8. Rozliczenie Promocji jest jednorazowe i ma miejsce w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania i zatwierdzenia przez Organizatora Raportu Sprzedaży.
 9. Klient ma prawo do 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 11. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Nagroda nie może zostać zamieniona na równowartość w gotówce.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji - stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14. Organizator ma prawo odmówić wydania nagrody jeśli wystąpiły przeterminowania w płatnościach na rzecz organizatora powyżej 14 dni.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies