Odbierz inhalator Medel Professional za zakup dowolnych produktów marki ETI za kwotę min. 2 999 zł netto 

Promocja ETI- inhalator gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: od 01.10.2020 r. - 31.10.2020 r. lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki ETI
O wartości:

min. 2 999 zł netto
Nagroda:

inhalator Medel Proffesional
Zakupy dokonane w okresie trwania promocji mogą być sumowane.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Eti Polam Sp. z o.o., ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk, Nip: 568-13-70-113.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 1 października 2020 roku do 31 października 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem Promocji objęte są wszystkie produkty firmy ETI.
 5. Odbiorca/Klient za zakup produktów objętych promocją, o których mowa w pkt.4 regulaminu w okresie od 1 października 2020 roku do  31 października 2020 roku:
  • Zakup za kwotę 2 999 zł netto  otrzymuje nagrodę - Inhalator Medel Professional (pula nagród 22 szt.)
  • Nagrodzonych zostanie 22 klientów z najwyższymi zakupami po przekroczeniu progów zakupowych
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat w okresie od 1 października 2020 roku do 31 października 2020 roku.
 7. Klient ma prawo do odbioru max. 1 nagrody , przy spełnieniu warunków o których mowa  w pkt. 5
 8. Rostrzygnięcie promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży produktów objętych promojcja za okres trwania promocji tj. 1 października 2020 do 31 października 2020 roku.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen od daty zatwierdzenia raportu w teminie 21 dni od daty zatwierdzenia raportu.
 10. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Nagrody nie mogą zostać wymienione na równowartość w gotówce.
 12. Promocją nie jest objęta sprzedaż w cenach specjalnych (tj. przetargi i oferty gdzie udzielono dodatkowy rabat).
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podania przyczyny.
 14. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wydawania nagród innych niż wymienione w regulaminie pod warunkiem, że ich wartość będzie zbliżona do nagród wymienionych powyżej.
 15. W przypadku zwrotu towaru przez Klienta objętego promocją, na podstawie którego to została przekazana nagroda Klient zobowiązany jest zwrócić nagrodę w nienaruszonym stanie i w oryginalnym opakowaniu.
 16. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 17. Uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru nagrody pod warunkiem braku zaległości płatniczych w stosunku do Organizatora.

Udostępnij:

ETI Polam w Onninen

Firma ETI Polam Sp. z o.o. posiada kompleksową ofertę zabezpieczeń instalacji elektrycznych przed przeciążeniem i przepięciem oraz obsługi urządzeń elektrycznych przed porażeniem. Firmą macierzystą dostawcy jest ETI-ELEKTROELEMENT d.o.o. W Słowenii należy ona do największych w EUROPIE fabryk sprzętu elektrotechnicznego.Więcej

Oferta ETI Polam to przede wszystkim: wyłączniki nadprądowe i przeciwporażeniowe, modułowe aparaty elektryczne, styczniki instalacyjne, modułowe na szynę TH 35, ograniczniki przepięć, osprzęt izolacyjny do aparatów zabudowy modułowej, bezpieczniki topikowe instalacyjne, bezpieczniki topikowe, małogabarytowe, rozłączniki bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych, bezpieczniki topikowe przemysłowe, bezpieczniki topikowe do zabezpieczania diod i tyrystorów, bezpieczniki średniego napięcia, złączki gwintowe – rzędowe, oprawy oświetleniowe i oprawki, aparaty sterowania czasowego, styczniki powietrzne, rozdzielnice mieszkaniowe.

Oficjalna strona producenta: www.etipolam.com.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies