Odbierz kubek termiczny Contigo lub kurtkę Moove za zakup dowolnych produktów marki F&F za min. 700 zł netto  lub 1 500 zł netto!

Promocja F&F - Kubek termiczny lub kurtka Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.08.2019r. - 31.08.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych
produktów marki F&F
O wartości:

min. 700 zł netto
min. 1 500 zł netto
Nagroda:

kubek termiczny Contigo
kurtka Moove Delta Plus
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.
Nagrodzonych zostanie 32 pierwszych Klientów z najwyższymi zakupami.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy F&F Filipowski spółka jawna, z siedzibą w Pabianicach, 95-200 Pabianice, ul. Konstantynowska 79/81 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łódź Śródmieście w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000097447, NIP: 7310005314, REGON: 470625813.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 sierpnia 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku lub do wyczerpania zapasów nagród.
 4. Przedmiotem promocji objęte są wszystkie produkty F&F dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji: Odbiorca/Klient za zakup produktów objętych promocją, o których mowa w pkt. 4 regulaminu w określonych progach otrzyma nagrodę.- - za minimum 700 zł netto Kubek termiczny Contigo (pula nagród 15 szt.)
  - za minimum 1 500 zł netto Kurtka MOOVE (pula nagród 17 szt.)
  • ILOŚĆ DOSTĘPNYCH NAGRÓD: 32 szt.
  • Nagrodzonych zostanie 32 pierwszych Klientów z najwyższymi zakupami po spełnieniu warunku określonego w punkcie 5 regulaminu.
 6. Klient ma prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w trakcie trwania promocji przy spełnieniu warunku o którym mowa w pkt. 5. regulaminu.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji F&F  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur VAT.
 8. Zakupy dokonane w okresie od 1 sierpnia 2019 do  31 sierpnia 2019 roku mogą być sumowane.
 9. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży produktów objętych promocją, o których mowa w pkt. 4 umowy, przygotowanych przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania promocji, tj. 1 sierpnia 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku  i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category managera, w terminie do 21 dni po zakończeniu  promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt.10  regulaminu.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych uczestników.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
 13. Nagrody nie mogą zostać wymienione na równowartość w gotówce.
 14. Organizator informuje, że nagrody wydane w promocji stanowią dla uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies