Odbierz kurtkę Softshell za zakup produktów
marki Fluke za min. 1 500 zł netto.

Promocja Fluke - Kurtka Softshell Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2017r. - 30.11.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Fluke
O wartości:

min. 1 500 zł netto
Nagroda:

kurtka Softshell
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 2 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Fluke Europe BV PO Box 1186 NL-5602BD, Eindhoven, Netherlands.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 1 października  2017 roku do 30 listopada 2017 roku lub do wyczerpania zapasów
 4. Przedmiotem Promocji objęte są wszystkie produkty dostawcy Fluke dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji i nagrody: Klient za zakup w okresie trwania promocji asortymentu określonego w punkcie 4 regulaminu na kwotę 1 500 zł netto otrzyma nagrodę.
  • Nagroda w Promocji: softshell męski.
 6. Klient ma prawo do odbioru max. 2 nagród w trakcie promocji po spełnieniu warunku o którym mowa w pkt. 5 Regulaminu.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy FLUKE dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy FLUKE przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania Promocji: tj. od 01 października 2017 roku do 30 listopada 2017 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni..
Fluke w Onninen

Fluke Corporation jest światowym liderem w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu elektronicznych przyrządów diagnostycznych i oprogramowania. Przyrządy firmy Fluke tworzone są z myślą o profesjonalistach. Fluke proponuje rozwiązania, których potrzebujesz do bezpiecznego wykonywania pracy. Specjaliści z całego świata wybierają przyrządy w celu płynnego prowadzenia działalności.

Oficjalna strona marki: www.fluke.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies