Odbierz myjkę ciśnieniową Greenworks za zakup dowolnych produktów
marki Fluke za min. 5 500 zł netto!

Promocja Fluke - Odkurzacz warsztatowy Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.05.2020 r. - 30.06.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów
marki Fluke 
O wartości:

min. 5 500 zł netto
Nagroda:

myjka ciśnieniowa 120 Bar Greenworks

Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Fluke Europe BV PO Box 1186 NL-5602BD, Eindhoven, Netherlands.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 1 maja 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku  lub do wyczerpania zapasów
 4. Przedmiotem Promocji objęte są wszystkie produkty dostawcy dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia Promocji i nagrody: Klient za zakup w okresie trwania Promocji asortymentu określonego w punkcie 4 regulaminu otrzyma nagrodę:
  • Nagroda w Promocji:
   • za zakup za min. 5 500 PLN netto – nagroda – myjka ciśnieniowa 120 Bar Greenworks
   • Pula nagród 35 szt.
 6. Klient ma prawo do odbioru wielokrotności nagród w trakcie promocji po spełnieniu warunku, o którym mowa w pkt. 5 regulaminu.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy FLUKE dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportów  sprzedaży produktów promocyjnych firmy FLUKE przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen w  okresach miesięcznych i zatwierdzonych przez koordynującego przebieg Promocji Product Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportów sprzedaży o których mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Fluke w Onninen

Fluke Corporation jest światowym liderem w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu elektronicznych przyrządów diagnostycznych i oprogramowania. Przyrządy firmy Fluke tworzone są z myślą o profesjonalistach. Fluke proponuje rozwiązania, których potrzebujesz do bezpiecznego wykonywania pracy. Specjaliści z całego świata wybierają przyrządy w celu płynnego prowadzenia działalności.

Oficjalna strona marki: www.fluke.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies