Odbierz nawilżacz powietrza lub plecak za zakup produktów
marki Franke za min. 1 000 zł lub 2 000 zł netto.

Promocja Franke - Nawilżacz powietrza lub plecak Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.06.2020 r. - 31.07.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

wybranych produktów marki Franke
O wartości:

min. 1 000 zł netto lub 2 000 zł netto
Nagroda:

nawilżacz powietrza Umido lub Backpack Trail
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody z każdego progu zakupowego w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji  jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, 1.   przy współudziale firmy Franke Polska Sp. z o.o., 05-090 Raszyn ul. Franke 1 SękocinNowy, Nip: 522 010 12 66, zwaną w dalszej części regulaminu Franke Polska Sp. z o.o.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 czerwca 2020 roku do 31 lipca 2017 roku  lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji jest: wybrany asortyment firmy Franke Polska Sp. z o.o. dostępny w sieci sprzedaży Onninen
 5. Założenia i nagrody promocji: Klient za zakup w okresie trwania Promocji:
  • o wartości 1 000 zł netto asortymentu określonego w pkt. 4 regulaminu, Klient otrzymuje nagrodę – nawiżacz powietrza UMIDO
  • o wartości 2 000 zł netto asortymentu określonego w pkt. 4 regulaminu, Klient otrzymuje nagrodę – HF 9123 Backpack Trail
 6. Odbiorcy uczestniczący w Promocji firmy Franke Aquarotter dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat, zakupy mogą się sumować.
 7. Rozstrzygnięcie promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy Franke Aquarotter przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji: tj. od 01 czerwca 2020 roku do 31 lipca 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego Promocji.
 8. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 9. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 10. Uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru 1 nagrody z każdego progu w trakcie trwania Promocji po spełnieniu warunków o których mowa w pkt. 5 Regulaminu.
 11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies