Odbierz walizkę biznesową za zakup produktów
marki Aquarotter za min. 4 000 zł netto.

Promocja Franke - Walizka biznesowa Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2017r. - 31.10.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Aquarotter
O wartości:

min. 4 000 zł netto
Nagroda:

walizka biznesowa o wartości 248 zł
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w okresie trwania promocji.
Nagrodzonych zostanie 11 Klientów z najwyższymi zakupami (min. 4 000 zł netto).

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji  jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy AQUAROTTER GMBH FRANKE COMPANY, 01-335 D-14974 LUDWIGSFELDE PARKSTRASE 1-5 PASTFACH 1335, Nip: DE121294885, zwaną w dalszej części regulaminu Franke Aquarotter.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 października 2017 roku do 31 października 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji jest: cały asortyment firmy Franke Aquarotter dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia i nagrody promocji: Klient za zakup w okresie trwania Promocji o wartości 4 000 zł netto asortymentu określonego w pkt. 4 regulaminu, Klient otrzymuje nagrodę.
 6. Nagrody w promocji:
  • Torba Business-Troley „MISSION” Black o wartości rynkowej 248 zł brutto.
   • Ilość nagród: 11 szt.
   • Nagrodzonych zostanie 11 Klientów z najwyższymi zakupami po spełnieniu warunku pkt. 5 regulaminu
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy Franke Aquarotter dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat, zakupy mogą się sumować.
 8. Rozstrzygnięcie promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy Franke Aquarotter przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji: tj. od 01 października 2017 roku do 31 października 2017 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego Promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru 1 nagrody w trakcie trwania Promocji po spełnieniu warunków o których mowa w pkt. 5 Regulaminu.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies