Odbierz kurtkę zimową za zakup dwóch kotłów kondensacyjnych marki Immergas!

Promocja Immergas - Kurtka zimowa Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 09.12.2019r. - 31.01.2020r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za jednorazowy zakup:

kotłów kondensacyjnych marki Immergas
W ilości:

2 szt.
Nagroda:

kurtka zimowa
Nagroda za jednorazowy zakup 2 kotłów.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Immergas Polska Sp. z o.o., ul. Dostawcza 3a, 93-231 Łódź, Nip: 729-17-67-482, zwaną w dalszej części regulaminu Immergas.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie odbiorcy posiadający aktualną akredytację Immergas.
 3. Czas trwania promocji: od 9 grudnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania nagród.  
 4. Przedmiotem promocji jest wybrany asortyment Immergas dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji: Odbiorca/Klient za zakup produktów, o których mowa w pkt.4 regulaminu:
  • zakup 2 kotłów Immergas z oferty domowej - Klient otrzymuje kurtkę.
   • Klient ma prawo do odbioru wielokrotności nagród.
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy Immergas dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportów  Sprzedaży produktów promocyjnych firmy Immergas przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji: tj. od 9 grudnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Katarzynę Szymanowską w terminie do 21 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego promocji.
 8. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 30 dni od daty zatwierdzenia raportów sprzedaży o których mowa w pkt. 8 regulaminu.
 9. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 10. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 11. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Immergas w Onninen

W ofercie firmy Immergas znajdziemy m.in.: ekonomiczne kotły grzewcze - kondensacyjne i tradycyjne - pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywności energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

Oficjalna strona marki: www.immergas.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies