Odbierz komplet kurtek za zakup rozdzielaczy oraz grup pompowych do ogrzewania podłogowego KAN-therm za min. 6 000 zł netto.

Promocja KAN-therm - Komplet kurtek Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2017r. - 30.11.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

rozdzielaczy oraz grup pompowych do ogrzewania podłogowego KAN-therm
O wartości:

min. 6 000 zł netto
Nagroda:

komplet kurtek (damska i męska)
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale  firmy KAN Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 51, 16-001 Białystok Kleosin, NIP: 966-13-19-453.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 października  2017 roku do 30 listopada 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęty są szafki i rozdzielacze oraz grupy pompowe marki KAN dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji: Klienci o których mowa w pkt. 2 regulaminu,  za zakup produktów wymienionych w punkcie 4 regulaminu  o wartości 6.000 zł netto w okresie trwania promocji tj.  od 01 października 2017 roku do 30 listopada 2017   roku otrzyma nagrodę .
 6. Progi zakupowe i nagroda w promocji:
  • a) Klienci, którzy dokonają zakupów produktów objętych promocją za 6 000 zł netto  otrzymują 1 komplet tj. 1 kurtkę damską i 1 męską z odpinanymi rękawami.  Łączna pula nagród 18 kompletów.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji marki Kan dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży za okres promocji: od 01 października  2017 roku do 30 listopada  2017 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera z ramienia organizatora.
 9. Klient mam prawo do odbioru 1 kompletu  nagrody (tj. 1 kurtka damska i 1 kurtka męska) w trakcie trwania promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagroda nie może być wymieniona na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni..
Kan w Onninen

KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN.

Oficjalna strona marki: kan-therm.com

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies