Odbierz wkrętarkę Stanley oraz głośnik budowany za zakup szafek, rozdzielaczy oraz rur do ogrzewania podłogowego Systemu KAN-therm za min. 13 000 netto!

Promocja KAN-therm - Wkrętarka oraz głośnik Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.12.2017r. - 31.03.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

szafek, rozdzielaczy oraz rur do ogrzewania podłogowego Systemu KAN-therm
O wartości:

min. 13 000 zł netto
Nagroda:

wkrętarka Stanley oraz głośnik budowany
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale  firmy KAN Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 51, 16-001 Białystok Kleosin, NIP: 966-13-19-453
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 grudnia  2017 roku do 31 marca 2018  roku lub do wyczerpania zapasów
 4. Przedmiotem promocji objęte są szafki i rozdzielacze marki KAN, grupy rabatowe ZUYM i ZUYN oraz rury dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji:
  • Klienci o których mowa w pkt. 2 regulaminu,  za zakup produktów wymienionych w punkcie 4 regulaminu  o wartości 13 000 zł netto w okresie trwania promocji tj.  od 01 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018   roku otrzyma nagrodę.
 6. Progi zakupowe i nagroda w promocji:
  • a) Klienci, którzy dokonają zakupów produktów objętych promocją za 13 000 zł netto otrzymują:
   • Zestaw wiertarko-wkrętarka FMC627D2 z silnikiem bez szczotkowym.
   • Głośnik Bluetooth FMC772B.
   • Miesięczny abonament w SPOTFIT.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji marki Kan dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży za okres promocji od 01 grudnia  2017 roku do 31 marca  2018 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera z ramienia organizatora.
 9. Klient mam prawo do odbioru 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagroda nie może być wymieniona na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Kan w Onninen

KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN.

Oficjalna strona marki: kan-therm.com

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies