Odbierz odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1625 TOP lub suszarkę do włosów za zakup suszarek marki Starmix za min. 25 000 zł lub 1 500 zł netto!

Promocja Lange Łukaszuk Starmix - Odkurzacz przemysłowy lub suszarka Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2019r. - 31.12.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

suszarek do rąk i włosów marki Starmix
O wartości:

min. 25 000 zł
lub 1 500 zł netto
Nagroda:

odkurzacz przemysłowy Starmix ISC L-1625 TOP lub suszarka do włosów
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności suszarek lub 1-go odkurzacza w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 października 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są wybrane produkty Lange Łukaszuk dostępne w sieci sprzedaży Onninen - suszarki do włosów i rąk marki Starmix.
 5. Założenia promocji: Klienci/Odbiorcy za zakup objętego promocją asortymentu Lange Łukaszuk w sieci sprzedaży Onninen w okresie trwania promocji za kwotę:
  • a) 1 500 zł netto – Klient otrzymuje suszarkę do włosów „BFS12” (nr. Kat SX014913).
  • b) 25 000 zł netto – Klient otrzymuje profesjonalny odkurzacz przemysłowy starmix ISC L-1625 TOP (SX018577).
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy Lange Łukaszuk dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 7. Promocje w progach nie łączą się, tj. Klient nie może otrzymać jednocześnie suszarek oraz odkurzacza. Klientowi przysługuje wielokrotność nagrody z punktu 5.a) oraz jedna nagroda z punktu 5.b)  przy spełnieniu warunków promocji.
 8. Zakupy w czasie promocji mogą być sumowanie.
 9. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych firmy Lange Łukaszuk przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji: tj. od 1 października 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera a następnie Kierownika oddziału Onninen w terminie do 14 dni po zakończeniu promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies