Odbierz kable rozruchowe za zakup
produktów Ledvance za min. 800 zł netto.

Promocja Ledvance - Kable rozruchowe Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.11.2017r. - 31.01.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów Ledvance (marki: Osram, Ledvance, Neolux i Radium)
O wartości:

min. 800 zł netto
Nagroda:

kable rozruchowe AM-tech
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 3 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Ledvance Sp. z o.o. , ul. Wiertnicza 117 02-952 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Numer KRS: 0000144356, NIP: 113-01-04-862.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 listopada 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są wszystkie produkty Ledvance Sp. z o.o. dostępne na stanach magazynowych w sieci sprzedaży Onninen (marki: OSRAM, Ledvance, Neolux i Radium).
 5. Założenia promocji: Klienci/Odbiorcy za zakup asortymentu Ledvance w sieci sprzedaży Onninen za wartość min. 800 zł netto w okresie trwania promocji otrzymują nagrodę. Uczestnik może w okresie trwania promocji otrzymać maksymalnie 3 nagrody.
 6. Nagroda w promocji: kable rozruchowe AM-tech nr katalogowy J0310 pula nagród 160 sztuk.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy Ledvance Sp. z o.o. dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych firmy Ledvance Sp. z o.o.  przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera a następnie Kierownika oddziału Onninen w terminie do 7 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 7 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Osram w Onninen

Źródła światła i systemy oświetleniowe firmy OSRAM pozwalają zobaczyć rzeczy z ich lepszej strony gwarantując jednoczesnie bezpieczeństwo i komfort. Od ponad stu lat firma OSRAM to "pasjonat inteligentnego światła". Portfolio produktów firmy OSRAM obejmuje cały łańcuch pozycji oświetlenia, od źródeł światła do niestandardowych systemów zarządzania światłem, zarówno oświetlenia ogólnego jak i specjalnego.

Oficjalna strona marki: www.osram.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies