Odbierz kartkę podarunkową Saturn o wartości 100 lub 200 zł
za zakup produktów Legrand za min. 2 000 lub 4 000 zł netto.

Promocja Legrand - Karta podarunkowa Saturn Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: od 01.07.2017r. do 31.08.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Legrand
O wartości:

min. 2 000 zł
lub 4 000 zł netto
Nagroda:

Karta Saturn 100 zł
lub 200 zł
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru bonów o wartości max. 600 zł w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji  jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Legrand Polska Sp. z o. o  z siedzibą w    Ząbkowicach Śląskich, ul Waryńskiego 20, Nip. 8870000206 zwaną w dalszej części regulaminu Legrand.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 1 lipca  2017r. do 31 sierpnia 2017r. lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem Promocji objęte są wybrane produkty marki Legrand, dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia Promocji:
  Klient za zakup:
  • a) Wybranych produktów marki Legrand o łącznej wartości 2 000 zł netto, w trakcie trwania Promocji otrzymuje nagrodę – KARTĘ PRZEDPŁACONĄ SATURN O WARTOŚCI 100 ZŁ.
  • b) Wybranych produktów marki Legrand o łącznej wartości 4 000 zł netto, w trakcie trwania Promocji otrzymuje nagrodę – KARTĘ PRZEDPŁACONĄ SATURN O WARTOŚCI 200 ZŁ.
 6. Odbiorcy uczestniczący w Promocji firmy Legrand dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat, zakupy mogą się sumować.
 7. Odbiorcy przysługuje prawo do kart o wartości max. 600 zł  w ramach całej akcji promocyjnej.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy Legrand przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres 1 lipca 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 21 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportów sprzedaży o których mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies