Odbierz tablet Huawei gratis za zakup dowolnych produktów marki Legrand za min. 9 999 zł netto!

Promocja Legrand - Tablet Huawei Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: od 15.09.2020 r.do 15.10.2020 r. lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

Dowolnych produktów marki Legrand
O wartości:

za min. 9 999 zł netto
Nagroda:

Tablet Huawei T5 10 LTE 32 GB
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klient ma prawo do odbioru max. 1 nagrody w trakcie trwania Promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Legrand Polska Sp. z o. o z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich, ul Waryńskiego 20, Nip. 8870000206 zwaną w dalszej części regulaminu Legrand.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 15 września 2020 r do 15 października 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem Promocji objęte są wszystkie produkty marki Legrand, dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia Promocji:
  • Produktów marki Legrand objętych promocją o łącznej wartości min. 9 999 zł netto , w trakcie trwania Promocji otrzymuje nagrodę – Tablet HUAWEI MediaPad T5 10 LTE 32GB (pula nagród 21 szt.) Nagrodzeni zostaną Klienci  z najwyższymi zakupami po przekroczeniu minimalnego progu.
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy Legrand dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 7. Odbiorcy przysługuje prawo do max. 1 nagrody  w ramach całej akcji promocyjnej.
 8. Rozstrzygnięce Promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy Legrand przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres:    a)      15 września 2020 roku do 15 października 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 21 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportów sprzedaży o których mowa w pkt. 8 regulaminuNagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Legrand w Onninen

W ofercie handlowej Legrand Polska znajdują się produkty i systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofil, Zucchini, Bticino, Alpes Technologies, gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu. Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Oficjalna strona producenta: legrand.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies