Odbierz drukarkę etykiet Dymo za 1 zł za jednorazowy
zakup 10 szt. taśm winylowych Newell!

Promocja Newell - Drukarka etykiet Dymo za 1 zł!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: od 10.08.2017r. do 10.11.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za jednorazowy zakup:

Taśm winylowych 19mm
W ilości:

10 szt.
Nagroda:

Drukarka etykiet Dymo Rhino 4200 za 1 zł!
Ilości zamówień nie sumujemy w okresie trwania promocji. Nagroda za jednorazowy zakup.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy NEWELL POLAND SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Poznaniu, adres:  PLAC ANDERSA 7, 61-894 Poznań.

 1. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.Onnshop.pl,   dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 2. Czas trwania promocji: od 10 sierpnia 2017 roku do 10 listopada 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.
 3. Przedmiotem promocji objęte są: Wybrane taśmy z oferty dostawcy NEWELL RUBBERMAID POLAND  (36200) o indeksie HDG134.
 4. Zasady promocji:
  • Promocja polega na tym, że  przy jednorazowym zakupie przez Klienta Onninen w terminie od 10 sierpnia 2017 roku do 10 listopada 2017 roku 10 szt. taśmy z oferty NEWELL RUMBBERMAID POLAND o indeksie HDG134 – drukarkę Rhino 4200 Klient otrzymuje za 1 zł.
 5. Odbiorcy/Klienci uczestniczący w promocji dotyczącej firmy NEWELL POLAND  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 6. Po dokonaniu promocyjnego zakupu przez Klienta w punkcie sprzedaży Onninen, pracownik danego punktu (opiekun Klienta) lub Klient,  wysyła skan faktury/faktur oraz numer Klienta SAP jako dowód dokonania transakcji mailem na adres Katarzyna.Polomska@onninen.com
 7. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 7 dni od daty otrzymania informacji o transakcji do wyczerpania zapasów.
 8. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 9. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu na zasadach ogólnych.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies