Odbierz bon Sodexo o wartości 50 zł za zakup produktów
marki OBO Bettermann dostępnych w Onninen za min. 1 000 zł netto!

Promocja Obo Bettermann - Bon Sodexo 50 zł Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 14.09.2020 r. - 30.11.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

 produktów
marki OBO Bettermann dostępnych w Onninen
O wartości:

min. 1 000 zł netto
Nagroda:

bon Sodexo
o wartości 50 zł
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy OBO Bettermann Polska Sp. z o.o.  ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa, nip: 5211001039.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 14 września 2020 roku do 30 listopada 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są: wszystkie produkty marki OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. dostępnych w sieci sprzedaży Onninen. Promocja nie obejmuje sprzedaży inwestycyjnej oraz na warunkach specjalnych.
 5. Założenia promocji: Klienci za zakup produktów marki OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. o wartości 1 000 zł netto, w okresie trwania promocji tj. od 14 września 2020 roku do 30 listopada 2020 roku mają prawo do nagrody.
 6. Nagrody w promocji:
  • Bon sodexo o wartości 50 zł
 7. Odbiorcy uczestniczący w Promocji marki OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Zakupy dokonane w okresie Promocji mogą być sumowane.
 9. Klient ma prawo do odbioru w trakcie trwania promocji wielokrotność nagród, określonych w punkcie 6 regulaminu.
 10. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie  raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych marki OBO Bettermann Polka Sp. z o.o., przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania Promocji: tj. od 14 września 2020 roku do 30 listopada 2020  roku    i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Dariusza Myszaka w terminie do 14 dni po zakończeniu Promocji
 11. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 10 regulaminu.
 12. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 13. W Promocji nie mogą uczestniczyć pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz członkowie ich rodzin.
 14. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 15. W przypadku uprawnionego zwrotu produktów objętych zakupem promocyjnym, wraz z którym wydana została Nagroda w ramach promocji objętej niniejszym Regulaminem (z przyczyn innych niż niezgodność towaru z umową), co spowodowało by obniżenie kwoty zakupu, Odbiorca zobowiązany jest zwrócić również nagrodę w stanie nienaruszony.   W przypadku braku możliwości zwrotu nagrody Odbiorca zostanie obciążony jej kosztami.
 16. Organizator informuje, że warunkiem wydania nagrody jest brak  zaległości płatniczych w stosunku do firmy Onninen.

Udostępnij:

Obo Bettermann w Onninen

OBO oferuje praktyczne i ergonomiczne rozwiązania dla dystrybutorów elektrotechnicznych oraz producentów maszyn, jak również na potrzeby dużych projektów przemysłowych i infrastrukturalnych. OBO łączy wysokiej jakości produkty w innowacyjne systemy.

Oficjalna strona marki: www.obo.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies